Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki12
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Karolina Szymanska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki12
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 11
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 11
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 11
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Roksana Roszkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki11
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk10
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk10
Michalina Głąb AS Trefl Gdańsk10
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk10
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 10
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck 10
Maja Pawlun AS Trefl Gdańsk10
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk10
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk10
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk10
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk9
Oliwia MachGedania II Gdańsk9
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki9
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn9
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 9
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk9
Maja Fenikowska AS Trefl Gdańsk9
Kinga Domjan GKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Agata HrycykGedania I Gdańsk9
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk9
Wiktoria KowalskaGedania I Gdańsk9
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Zuzanna CzajaUKS Zatoka 95 Puck 9
Dominika OrłowskaAS Trefl Gdańsk9
Karolina Malon Gedania I Gdańsk9
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk9
Maja PenkAS Trefl Gdańsk9
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk9
Katarzyna KamińskaAS Trefl Gdańsk9
Martyna WiśniewskaGOLDEN Orzeł Malbork9
Martyna Pokora Gdyńska Akademia Siatkówki9
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn9
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn9
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk9
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk9
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn9
Anna Stybor Gedania I Gdańsk9
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk9
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn8
Martyna KurlandtPTPS Człuchów8
Zofia BindugaGedania II Gdańsk8
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk8
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk8
Martyna RytlewskaGedania II Gdańsk8
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn8
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork8
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 8
Kinga Borzyszkowska Energa Czarni Słupsk8
Alicja Gajowniczek AS Trefl Gdańsk8
Natalia BłądekGOLDEN Orzeł Malbork8
Barbara LisieckaGOLDEN Orzeł Malbork8
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk8
Maja ZdanowiczAS Trefl Gdańsk8
Iga MotylewskaGOLDEN Orzeł Malbork8
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk8
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 8
Agata LeykAS Trefl Gdańsk8
Marta OkońskaPTPS Człuchów8
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk8
Marcelina RowińskaGOLDEN Orzeł Malbork8
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów8
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 8
Zuzanna StruzikGOLDEN Orzeł Malbork8
Zuzanna UrbańskaGOLDEN Orzeł Malbork8
Zuzanna SzycaGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów8
Daria MyśliwiecAkademia Piłki Siatkowej Rumia 8
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk8
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 8
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk8
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 8
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów8
Natalia JasińskaAS Trefl Gdańsk7
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn7
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk7
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork7
Jagoda Paszt AS Trefl Gdańsk7
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk7
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck 7
Marta BaranowskaPTPS Człuchów7
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Jowita KraskaPTPS Człuchów7
Natalia KriesePTPS Człuchów7
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki7
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów6
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk6
Dominika Zielony Akademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Julia KuzoraGedania I Gdańsk6
Natalia WitekAS Trefl Gdańsk6
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn6
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk6
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck 6
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn6
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 6
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk6
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki6
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki5
Zuzanna ZającGOLDEN Orzeł Malbork5
Daria KowalskaPTPS Człuchów5
Martyna Loryńska AS Trefl Gdańsk5
Marta ReszkeGedania II Gdańsk5
Kamila Dusowska AS Trefl Gdańsk5
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk5
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 5
Katarzyna Mielko Akademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Aleksandra OłowiakGOLDEN Orzeł Malbork4
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Zuzanna BułakowskaGedania II Gdańsk4
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Natalia Kawecka Energa Czarni Słupsk4
Julia OszmianGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Roksana SzczepańskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn4
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck 3
Roksana Reda MTS Kwidzyn3
Agata PlutaGedania I Gdańsk3
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Athina GaliatsatosAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Maria WiśniewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk2
Adriana SzulmanGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Larysa Ciechomska-OsypiukAS Trefl Gdańsk1
Sylwia StańdoAS Trefl Gdańsk1
Emilia Wisińska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn1
Izabela DąbrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Zuzanna RamczykAS Trefl Gdańsk1
Martyna JankowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1