Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki15
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki15
Michalina Głąb AS Trefl Gdańsk15
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki15
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki15
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca15
Maja Pawlun AS Trefl Gdańsk15
Roksana Roszkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca15
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca15
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki15
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca15
Maja PenkAS Trefl Gdańsk14
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki14
Katarzyna KamińskaAS Trefl Gdańsk14
Maja Fenikowska AS Trefl Gdańsk14
Agata LeykAS Trefl Gdańsk14
Dominika OrłowskaAS Trefl Gdańsk14
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk13
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk13
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk13
Kinga Domjan GKS Wieżyca 2011 Stężyca13
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki13
Karolina Szymanska Gdyńska Akademia Siatkówki13
Karolina Malon Gedania I Gdańsk12
Zuzanna SzycaGKS Wieżyca 2011 Stężyca12
Martyna Pokora Gdyńska Akademia Siatkówki12
Anna Stybor Gedania I Gdańsk12
Agata HrycykGedania I Gdańsk12
Alicja Gajowniczek AS Trefl Gdańsk12
Wiktoria KowalskaGedania I Gdańsk12
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk11
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 11
Natalia JasińskaAS Trefl Gdańsk11
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk11
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 11
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 11
Maja ZdanowiczAS Trefl Gdańsk11
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk10
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk10
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn10
Kamila Dusowska AS Trefl Gdańsk10
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk10
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn10
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn10
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk10
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk10
Oliwia MachGedania II Gdańsk10
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki10
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk10
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn10
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 10
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck 10
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 10
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Martyna WiśniewskaGOLDEN Orzeł Malbork9
Daria MyśliwiecAkademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk9
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk9
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn9
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk9
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk9
Zofia BindugaGedania II Gdańsk9
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 9
Martyna RytlewskaGedania II Gdańsk9
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk9
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn9
Natalia WitekAS Trefl Gdańsk9
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk9
Jagoda Paszt AS Trefl Gdańsk9
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk9
Martyna Loryńska AS Trefl Gdańsk9
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk9
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 9
Zuzanna CzajaUKS Zatoka 95 Puck 9
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk9
Zuzanna StruzikGOLDEN Orzeł Malbork8
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów8
Zuzanna UrbańskaGOLDEN Orzeł Malbork8
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia 8
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów8
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk8
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki8
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 8
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów8
Martyna KurlandtPTPS Człuchów8
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk8
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn8
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk8
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork8
Kinga Borzyszkowska Energa Czarni Słupsk8
Natalia BłądekGOLDEN Orzeł Malbork8
Barbara LisieckaGOLDEN Orzeł Malbork8
Iga MotylewskaGOLDEN Orzeł Malbork8
Marta OkońskaPTPS Człuchów8
Marcelina RowińskaGOLDEN Orzeł Malbork8
Marta BaranowskaPTPS Człuchów7
Jowita KraskaPTPS Człuchów7
Natalia KriesePTPS Człuchów7
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki7
Dominika Zielony Akademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork7
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk7
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck 7
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 7
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk6
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów6
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki6
Julia KuzoraGedania I Gdańsk6
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn6
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk6
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck 6
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn6
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk5
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 5
Zuzanna ZającGOLDEN Orzeł Malbork5
Daria KowalskaPTPS Człuchów5
Marta ReszkeGedania II Gdańsk5
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Zuzanna BułakowskaGedania II Gdańsk4
Natalia Kawecka Energa Czarni Słupsk4
Julia OszmianGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Roksana SzczepańskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn4
Katarzyna Mielko Akademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Roksana Reda MTS Kwidzyn4
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Aleksandra OłowiakGOLDEN Orzeł Malbork4
Agata PlutaGedania I Gdańsk3
Maria WiśniewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck 3
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk2
Adriana SzulmanGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Athina GaliatsatosAkademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Martyna JankowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Larysa Ciechomska-OsypiukAS Trefl Gdańsk1
Sylwia StańdoAS Trefl Gdańsk1
Emilia Wisińska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn1
Izabela DąbrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Zuzanna RamczykAS Trefl Gdańsk1
Zuzanna LiederGdyńska Akademia Siatkówki1