Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Lena Krzyżanowska Gedania I Gdańsk11
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk11
Kamila FiedorowiczGedania I Gdańsk11
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki10
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki10
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki10
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki10
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Kamila Dusowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Alicja Gajowniczek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Maja Pawlun UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki9
Roksana Roszkowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Agata LeykUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Agnieszka Cieślik Gedania II Gdańsk8
Wiktoria Jaśko Gedania II Gdańsk8
Nikola Abczyńska SPS Lębork8
Aleksandra Dulińska SPS Lębork8
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Klaudia BazychowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 8
Emilia Brucka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Wiktoria WrońskaSPS Lębork8
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 8
Maja PenkUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 8
Martyna Swakowska PTPS Człuchów7
Weronika Żabińska PTPS Człuchów7
Karolina Malon Gedania I Gdańsk7
Maja Fenikowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Anna Stybor Gedania I Gdańsk7
Oliwia Milkowska KaEmKa Starogard Gd.7
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów7
Zofia EjsmontPTPS Człuchów7
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gd.7
Dominika Rodek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Agata HrycykGedania I Gdańsk7
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gd.7
Magdalena Nawrot SPS Lębork7
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gd.7
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 7
Karolina Żukowska SPS Lębork7
Laura Walewska Gedania I Gdańsk7
Julia KellerKS BAT Sierakowice6
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn6
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino6
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino6
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk6
Zofia LabudaKS BAT Sierakowice6
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn6
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino6
Marta OkońskaPTPS Człuchów6
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk6
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gd.6
Martyna NaczkKS BAT Sierakowice6
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn6
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino6
Weronika Stefańska PTPS Człuchów6
Aleksandra PiepiórkaKS BAT Sierakowice6
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gd.6
Kinga SzultaKS BAT Sierakowice6
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk6
Amelia Kowalska SPS Lębork6
Agata Dejnakowska Gedania I Gdańsk6
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Julia RomanowskaSPS Lębork6
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Patrycja MałekGOLDEN Orzeł Malbork6
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Zuzanna Żukowska GOLDEN Orzeł Malbork6
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Natalia WitekGOLDEN Orzeł Malbork6
Patrycja LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Mirella MilerGOLDEN Orzeł Malbork6
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino6
Paulina Labudda Gedania I Gdańsk6
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn6
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino6
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn6
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino6
Agata Rekowska PTPS Człuchów6
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk5
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork5
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Eliza GostkowskaSPS Lębork5
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Kinga ŁukomskaGedania II Gdańsk5
Samanta NaczkKS BAT Sierakowice5
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk5
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Michalina Głąb GOLDEN Orzeł Malbork5
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gd.5
Ewa PłocharczykGedania II Gdańsk5
Aleksandra Godlewska GOLDEN Orzeł Malbork5
Maja WielgusGedania II Gdańsk5
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Zuzanna GruchałaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn5
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Natalia KitowskaKS BAT Sierakowice4
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów4
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Laura Wiśniewska KaEmKa Starogard Gd.4
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino4
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk4
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino4
Agata MielnikowGedania II Gdańsk4
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork4
Jagoda Paszt UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Wiktoria PiotrowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gd.4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno4
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino4
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Zuzanna Lipa Energa Czarni II Słupsk4
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki4
Marta GrabowskaEnerga Czarni II Słupsk4
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Weronika Karbownik Energa Czarni II Słupsk4
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni II Słupsk4
Aleksandra OzolinEnerga Czarni II Słupsk3
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Magdalena Zioło Gedania I Gdańsk3
Karolina Sikora Energa Czarni I Słupsk3
Paulina KrowiakGdyńska Akademia Siatkówki3
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno3
Emilia Wisińska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork3
Sara SuryśEnerga Czarni I Słupsk3
Martyna Tejchman Energa Czarni I Słupsk3
Maja ZdanowiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gd.3
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk3
Maja Ziemianowicz Energa Czarni I Słupsk3
Maja AdamowiczSPS Lębork3
Paulina Bańkiewicz Gedania II Gdańsk3
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk3
Michelle KupraczEnerga Czarni I Słupsk3
Nikola Kubarko Energa Czarni II Słupsk3
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno3
Maja Wierzbicka Energa Czarni II Słupsk3
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni I Słupsk2
Olga JagiełłoGedania II Gdańsk2
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Milena Berbeć Energa Czarni I Słupsk2
Aleksandra Gajkowska KaEmKa Starogard Gd.2
Wiktoria KowalskaGedania I Gdańsk2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino2
Joanna Stencel Energa Czarni I Słupsk2
Dominika OrłowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów2
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno2
Weronika KloskowskaGedania II Gdańsk2
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Zuzanna OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Izabela BulajAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Zuzanna ZochniakUKS Wilki Chwaszczyno2
Julia LewandowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk1
Klara KowalskaGedania II Gdańsk1
Martyna Loryńska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Julia PrzybyszewskaEnerga Czarni II Słupsk1
Karolina Jędryczka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Aurelia Król MTS Kwidzyn1
Oliwia MachGedania II Gdańsk1
Weronika CzajkowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Martyna Damps Energa Czarni I Słupsk1
Marta ReszkeGedania II Gdańsk1
Martyna Gałek Energa Czarni I Słupsk1
Wiktoria Krajewska KaEmKa Starogard Gd.1
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino1
Natalia Makar Energa Czarni I Słupsk1
Kinga KreftGdyńska Akademia Siatkówki1
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno1
Agnieszka Zioło Gedania I Gdańsk1
Oliwia Kołodziej SPS Lębork1
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów1
Natalia Maik PTPS Człuchów1
Wiktoria WojdaśGedania II Gdańsk1
Aniela CieszkowskaSPS Lębork1
Oliwia SzwedaKaEmKa Starogard Gd.1
Karolina CemkaEnerga Czarni II Słupsk1
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk1
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk1