Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Roksana Roszkowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki6
Klaudia BazychowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Emilia Brucka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Wiktoria WrońskaSPS Lębork6
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Agata LeykUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino6
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki6
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino6
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino6
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino6
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino6
Kamila Dusowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino6
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino6
Alicja Gajowniczek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Nikola Abczyńska SPS Lębork6
Maja Pawlun UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Aleksandra Dulińska SPS Lębork6
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki6
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki6
Michalina Głąb GOLDEN Orzeł Malbork5
Julia RomanowskaSPS Lębork5
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Aleksandra Godlewska GOLDEN Orzeł Malbork5
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Patrycja MałekGOLDEN Orzeł Malbork5
Zuzanna Żukowska GOLDEN Orzeł Malbork5
Maja PenkUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Karolina Żukowska SPS Lębork5
Natalia WitekGOLDEN Orzeł Malbork5
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Mirella MilerGOLDEN Orzeł Malbork5
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk5
Kamila FiedorowiczGedania I Gdańsk5
Lena Krzyżanowska Gedania I Gdańsk5
Martyna Swakowska PTPS Człuchów5
Karolina Malon Gedania I Gdańsk5
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Weronika Żabińska PTPS Człuchów5
Marta OkońskaPTPS Człuchów5
Weronika Stefańska PTPS Człuchów5
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów5
Zofia EjsmontPTPS Człuchów5
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Magdalena Nawrot SPS Lębork5
Ewa PłocharczykGedania II Gdańsk4
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Maja WielgusGedania II Gdańsk4
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino4
Patrycja LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn4
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn4
Agata Rekowska PTPS Człuchów4
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk4
Julia KellerKS BAT Sierakowice4
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn4
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk4
Agnieszka Cieślik Gedania II Gdańsk4
Zofia LabudaKS BAT Sierakowice4
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn4
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Wiktoria Jaśko Gedania II Gdańsk4
Martyna NaczkKS BAT Sierakowice4
Maja Fenikowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn4
Anna Stybor Gedania I Gdańsk4
Aleksandra PiepiórkaKS BAT Sierakowice4
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino4
Kinga SzultaKS BAT Sierakowice4
Dominika Rodek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Amelia Kowalska SPS Lębork4
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino4
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork3
Sara SuryśEnerga Czarni I Słupsk3
Jagoda Paszt UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Martyna Tejchman Energa Czarni I Słupsk3
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk3
Maja Ziemianowicz Energa Czarni I Słupsk3
Maja AdamowiczSPS Lębork3
Nikola Kubarko Energa Czarni II Słupsk3
Michelle KupraczEnerga Czarni I Słupsk3
Zuzanna GruchałaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Zuzanna Lipa Energa Czarni II Słupsk3
Marta GrabowskaEnerga Czarni II Słupsk3
Weronika Karbownik Energa Czarni II Słupsk3
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn3
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno3
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni II Słupsk3
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork3
Natalia KitowskaKS BAT Sierakowice3
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Eliza GostkowskaSPS Lębork3
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk3
Agata Dejnakowska Gedania I Gdańsk3
Kinga ŁukomskaGedania II Gdańsk3
Samanta NaczkKS BAT Sierakowice3
Karolina Sikora Energa Czarni I Słupsk3
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Agata MielnikowGedania II Gdańsk3
Emilia Wisińska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gd.2
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gd.2
Paulina Bańkiewicz Gedania II Gdańsk2
Weronika KloskowskaGedania II Gdańsk2
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Wiktoria PiotrowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gd.2
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk2
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno2
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno2
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Zuzanna OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Maja Wierzbicka Energa Czarni II Słupsk2
Zuzanna ZochniakUKS Wilki Chwaszczyno2
Aleksandra OzolinEnerga Czarni II Słupsk2
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów2
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni I Słupsk2
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Oliwia Milkowska KaEmKa Starogard Gd.2
Olga JagiełłoGedania II Gdańsk2
Milena Berbeć Energa Czarni I Słupsk2
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gd.2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino2
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk2
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gd.2
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk2
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gd.2
Joanna Stencel Energa Czarni I Słupsk2
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork2
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów1
Maja ZdanowiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gd.1
Wiktoria WojdaśGedania II Gdańsk1
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Aniela CieszkowskaSPS Lębork1
Oliwia SzwedaKaEmKa Starogard Gd.1
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki1
Paulina Labudda Gedania I Gdańsk1
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk1
Laura Walewska Gedania I Gdańsk1
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk1
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk1
Klara KowalskaGedania II Gdańsk1
Julia PrzybyszewskaEnerga Czarni II Słupsk1
Karolina Jędryczka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Aurelia Król MTS Kwidzyn1
Oliwia MachGedania II Gdańsk1
Martyna Damps Energa Czarni I Słupsk1
Marta ReszkeGedania II Gdańsk1
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gd.1
Martyna Gałek Energa Czarni I Słupsk1
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno1
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino1
Magdalena Zioło Gedania I Gdańsk1
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno1
Natalia Makar Energa Czarni I Słupsk1
Agnieszka Zioło Gedania I Gdańsk1
Agata HrycykGedania I Gdańsk1