Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki12
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki12
Kamila FiedorowiczGedania I Gdańsk12
Lena Krzyżanowska Gedania I Gdańsk12
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki12
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki12
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk11
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki11
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk10
Patrycja MałekGOLDEN Orzeł Malbork10
Agata LeykUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Zuzanna Żukowska GOLDEN Orzeł Malbork10
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk10
Natalia WitekGOLDEN Orzeł Malbork10
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk10
Mirella MilerGOLDEN Orzeł Malbork10
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk10
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk10
Kamila Dusowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Alicja Gajowniczek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Maja Pawlun UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk10
Roksana Roszkowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Klaudia BazychowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 9
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gd.9
Emilia Brucka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki9
Wiktoria WrońskaSPS Lębork9
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki9
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 9
Maja PenkUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk9
Nikola Abczyńska SPS Lębork9
Aleksandra Dulińska SPS Lębork9
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk9
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gd.9
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gd.9
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Michalina Głąb GOLDEN Orzeł Malbork9
Julia RomanowskaSPS Lębork9
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk8
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork8
Karolina Żukowska SPS Lębork8
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino8
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 8
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn8
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino8
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn8
Julia KellerKS BAT Sierakowice8
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn8
Martyna Swakowska PTPS Człuchów8
Karolina Malon Gedania I Gdańsk8
Weronika Żabińska PTPS Człuchów8
Agnieszka Cieślik Gedania II Gdańsk8
Laura Walewska Gedania I Gdańsk8
Zofia LabudaKS BAT Sierakowice8
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn8
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino8
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gd.8
Wiktoria Jaśko Gedania II Gdańsk8
Maja Fenikowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn8
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino8
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów8
Oliwia Milkowska KaEmKa Starogard Gd.8
Aleksandra PiepiórkaKS BAT Sierakowice8
Zofia EjsmontPTPS Człuchów8
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gd.8
Kinga SzultaKS BAT Sierakowice8
Dominika Rodek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Agata HrycykGedania I Gdańsk8
Magdalena Nawrot SPS Lębork8
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk8
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 7
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk7
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn7
Agata Rekowska PTPS Człuchów7
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 7
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino7
Paulina Labudda Gedania I Gdańsk7
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Marta OkońskaPTPS Człuchów7
Martyna NaczkKS BAT Sierakowice7
Weronika Stefańska PTPS Człuchów7
Anna Stybor Gedania I Gdańsk7
Agata Dejnakowska Gedania I Gdańsk7
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Amelia Kowalska SPS Lębork7
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gd.7
Aleksandra Godlewska GOLDEN Orzeł Malbork6
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gd.6
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino6
Patrycja LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Marta GrabowskaEnerga Czarni II Słupsk6
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Weronika Karbownik Energa Czarni II Słupsk6
Aleksandra Gajkowska KaEmKa Starogard Gd.6
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni II Słupsk6
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Laura Wiśniewska KaEmKa Starogard Gd.6
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino6
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork6
Natalia KitowskaKS BAT Sierakowice6
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino6
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk6
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino6
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Samanta NaczkKS BAT Sierakowice6
Eliza GostkowskaSPS Lębork6
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Paulina KrowiakGdyńska Akademia Siatkówki6
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Jagoda Paszt UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Maja WielgusGedania II Gdańsk5
Zuzanna GruchałaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Zuzanna Lipa Energa Czarni II Słupsk5
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Katarzyna DąbrowskaMTS Kwidzyn5
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki5
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Maja Wierzbicka Energa Czarni II Słupsk5
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk5
Aleksandra OzolinEnerga Czarni II Słupsk5
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów5
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk5
Kinga ŁukomskaGedania II Gdańsk5
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino5
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk5
Ewa PłocharczykGedania II Gdańsk5
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork4
Maja Ziemianowicz Energa Czarni I Słupsk4
Maja AdamowiczSPS Lębork4
Nikola Kubarko Energa Czarni II Słupsk4
Wiktoria PiotrowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Michelle KupraczEnerga Czarni I Słupsk4
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno4
Izabela BulajAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Karolina CemkaEnerga Czarni II Słupsk4
Weronika SzmigieroEnerga Czarni II Słupsk4
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino4
Karolina Sikora Energa Czarni I Słupsk4
Agata MielnikowGedania II Gdańsk4
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Sara SuryśEnerga Czarni I Słupsk4
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno3
Martyna Tejchman Energa Czarni I Słupsk3
Maja ZdanowiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gd.3
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk3
Dominika OrłowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Natalia Maik PTPS Człuchów3
Paulina Bańkiewicz Gedania II Gdańsk3
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów3
Martyna Loryńska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno3
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Milena Berbeć Energa Czarni I Słupsk3
Magdalena Zioło Gedania I Gdańsk3
Emilia Wisińska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Joanna Stencel Energa Czarni I Słupsk3
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk2
Kinga KreftGdyńska Akademia Siatkówki2
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno2
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów2
Martyna Damps Energa Czarni I Słupsk2
Zuzanna OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Weronika KloskowskaGedania II Gdańsk2
Martyna Gałek Energa Czarni I Słupsk2
Zuzanna ZochniakUKS Wilki Chwaszczyno2
Oliwia Kołodziej SPS Lębork2
Julia LewandowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk2
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni I Słupsk2
Klara KowalskaGedania II Gdańsk2
Olga JagiełłoGedania II Gdańsk2
Oliwia MachGedania II Gdańsk2
Daria MyśliwiecAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Natalia Makar Energa Czarni I Słupsk2
Marta ReszkeGedania II Gdańsk2
Wiktoria KowalskaGedania I Gdańsk2
Karolina Jędryczka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Agnieszka Zioło Gedania I Gdańsk1
Zuzanna BułakowskaGedania II Gdańsk1
Julia KuzoraGedania II Gdańsk1
Dominika SuświłłoGedania II Gdańsk1
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Aniela CieszkowskaSPS Lębork1
Wiktoria WojdaśGedania II Gdańsk1
Agata PlutaGedania II Gdańsk1
Nicole SzczepaniakMKS Olimpijczyk Gdańsk1
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino1
Oliwia SzwedaKaEmKa Starogard Gd.1
Julia PrzybyszewskaEnerga Czarni II Słupsk1
Aurelia Król MTS Kwidzyn1
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk1
Weronika CzajkowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Wiktoria Krajewska KaEmKa Starogard Gd.1
Martyna Janczewska UKS Reda Ciechocino1
Daria Świerk Energa Czarni I Słupsk1
Laura DiegnerEnerga Czarni II Słupsk1
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino1
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno1