Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Kamila Dusowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Alicja Gajowniczek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Nikola Abczyńska SPS Lębork8
Maja Pawlun UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Aleksandra Dulińska SPS Lębork8
Roksana Roszkowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Wiktoria WrońskaSPS Lębork8
Agata LeykUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Weronika Żabińska PTPS Człuchów7
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów7
Zofia EjsmontPTPS Człuchów7
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki7
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki7
Magdalena Nawrot SPS Lębork7
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki7
Klaudia BazychowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 7
Emilia Brucka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 7
Maja PenkUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki7
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk7
Kamila FiedorowiczGedania I Gdańsk7
Lena Krzyżanowska Gedania I Gdańsk7
Martyna Swakowska PTPS Człuchów7
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Karolina Malon Gedania I Gdańsk6
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino6
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn6
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino6
Marta OkońskaPTPS Człuchów6
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Maja Fenikowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn6
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino6
Weronika Stefańska PTPS Człuchów6
Anna Stybor Gedania I Gdańsk6
Dominika Rodek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Amelia Kowalska SPS Lębork6
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Julia RomanowskaSPS Lębork6
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Patrycja MałekGOLDEN Orzeł Malbork6
Zuzanna Żukowska GOLDEN Orzeł Malbork6
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Karolina Żukowska SPS Lębork6
Natalia WitekGOLDEN Orzeł Malbork6
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Mirella MilerGOLDEN Orzeł Malbork6
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino6
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn6
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino6
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn6
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino6
Agata Rekowska PTPS Człuchów6
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn6
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino6
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork5
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Agnieszka Cieślik Gedania II Gdańsk5
Zofia LabudaKS BAT Sierakowice5
Wiktoria Jaśko Gedania II Gdańsk5
Martyna NaczkKS BAT Sierakowice5
Eliza GostkowskaSPS Lębork5
Aleksandra PiepiórkaKS BAT Sierakowice5
Kinga SzultaKS BAT Sierakowice5
Agata Dejnakowska Gedania I Gdańsk5
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Michalina Głąb GOLDEN Orzeł Malbork5
Ewa PłocharczykGedania II Gdańsk5
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Aleksandra Godlewska GOLDEN Orzeł Malbork5
Maja WielgusGedania II Gdańsk5
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Patrycja LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn5
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk5
Julia KellerKS BAT Sierakowice5
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk4
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów4
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino4
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk4
Kinga ŁukomskaGedania II Gdańsk4
Samanta NaczkKS BAT Sierakowice4
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino4
Agata MielnikowGedania II Gdańsk4
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork4
Jagoda Paszt UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Zuzanna Lipa Energa Czarni II Słupsk4
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino4
Marta GrabowskaEnerga Czarni II Słupsk4
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Weronika Karbownik Energa Czarni II Słupsk4
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni II Słupsk4
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Natalia KitowskaKS BAT Sierakowice3
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Oliwia Milkowska KaEmKa Starogard Gd.3
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gd.3
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gd.3
Karolina Sikora Energa Czarni I Słupsk3
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk3
Agata HrycykGedania I Gdańsk3
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gd.3
Emilia Wisińska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork3
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gd.3
Sara SuryśEnerga Czarni I Słupsk3
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gd.3
Martyna Tejchman Energa Czarni I Słupsk3
Paulina Bańkiewicz Gedania II Gdańsk3
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk3
Maja Ziemianowicz Energa Czarni I Słupsk3
Maja AdamowiczSPS Lębork3
Wiktoria PiotrowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk3
Michelle KupraczEnerga Czarni I Słupsk3
Nikola Kubarko Energa Czarni II Słupsk3
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno3
Zuzanna GruchałaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Paulina Labudda Gedania I Gdańsk3
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno3
Maja Wierzbicka Energa Czarni II Słupsk3
Laura Walewska Gedania I Gdańsk3
Aleksandra OzolinEnerga Czarni II Słupsk3
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk2
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gd.2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni I Słupsk2
Olga JagiełłoGedania II Gdańsk2
Milena Berbeć Energa Czarni I Słupsk2
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Magdalena Zioło Gedania I Gdańsk2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino2
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk2
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno2
Joanna Stencel Energa Czarni I Słupsk2
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Maja ZdanowiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Weronika KloskowskaGedania II Gdańsk2
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gd.2
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno2
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Zuzanna OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki2
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Zuzanna ZochniakUKS Wilki Chwaszczyno2
Julia PrzybyszewskaEnerga Czarni II Słupsk1
Karolina Jędryczka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Aurelia Król MTS Kwidzyn1
Oliwia MachGedania II Gdańsk1
Martyna Damps Energa Czarni I Słupsk1
Marta ReszkeGedania II Gdańsk1
Martyna Gałek Energa Czarni I Słupsk1
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino1
Wiktoria KowalskaGedania I Gdańsk1
Natalia Makar Energa Czarni I Słupsk1
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno1
Agnieszka Zioło Gedania I Gdańsk1
Kinga Teresa MikołajczakPTPS Człuchów1
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów1
Karolina CemkaEnerga Czarni II Słupsk1
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gd.1
Wiktoria WojdaśGedania II Gdańsk1
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Aniela CieszkowskaSPS Lębork1
Oliwia SzwedaKaEmKa Starogard Gd.1
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk1
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk1
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk1
Klara KowalskaGedania II Gdańsk1