Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki6
Roksana Roszkowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki6
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Emilia Brucka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Wiktoria WrońskaSPS Lębork6
Klaudia BazychowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Agata LeykUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki6
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk6
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino6
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki6
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino6
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino6
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk6
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino6
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino6
Kamila Dusowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino6
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino6
Alicja Gajowniczek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Nikola Abczyńska SPS Lębork6
Maja Pawlun UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Aleksandra Dulińska SPS Lębork6
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki6
Magdalena Nawrot SPS Lębork5
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk5
Julia RomanowskaSPS Lębork5
Michalina Głąb GOLDEN Orzeł Malbork5
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk5
Aleksandra Godlewska GOLDEN Orzeł Malbork5
Patrycja MałekGOLDEN Orzeł Malbork5
Zuzanna Żukowska GOLDEN Orzeł Malbork5
Maja PenkUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk5
Karolina Żukowska SPS Lębork5
Natalia WitekGOLDEN Orzeł Malbork5
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Mirella MilerGOLDEN Orzeł Malbork5
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk5
Kamila FiedorowiczGedania I Gdańsk5
Martyna Swakowska PTPS Człuchów5
Lena Krzyżanowska Gedania I Gdańsk5
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Weronika Żabińska PTPS Człuchów5
Karolina Malon Gedania I Gdańsk5
Marta OkońskaPTPS Człuchów5
Weronika Stefańska PTPS Człuchów5
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów5
Zofia EjsmontPTPS Człuchów5
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Ewa PłocharczykGedania II Gdańsk4
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Maja WielgusGedania II Gdańsk4
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino4
Patrycja LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno4
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn4
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn4
Agata Rekowska PTPS Człuchów4
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn4
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk4
Julia KellerKS BAT Sierakowice4
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk4
Agnieszka Cieślik Gedania II Gdańsk4
Zofia LabudaKS BAT Sierakowice4
Martyna NaczkKS BAT Sierakowice4
Maja Fenikowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn4
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Wiktoria Jaśko Gedania II Gdańsk4
Aleksandra PiepiórkaKS BAT Sierakowice4
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino4
Anna Stybor Gedania I Gdańsk4
Kinga SzultaKS BAT Sierakowice4
Dominika Rodek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Amelia Kowalska SPS Lębork4
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino4
Agata MielnikowGedania II Gdańsk3
Emilia Wisińska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Sara SuryśEnerga Czarni I Słupsk3
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork3
Martyna Tejchman Energa Czarni I Słupsk3
Jagoda Paszt UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk3
Maja Ziemianowicz Energa Czarni I Słupsk3
Maja AdamowiczSPS Lębork3
Michelle KupraczEnerga Czarni I Słupsk3
Nikola Kubarko Energa Czarni II Słupsk3
Zuzanna GruchałaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Zuzanna Lipa Energa Czarni II Słupsk3
Marta GrabowskaEnerga Czarni II Słupsk3
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn3
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno3
Weronika Karbownik Energa Czarni II Słupsk3
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni II Słupsk3
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork3
Natalia KitowskaKS BAT Sierakowice3
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Eliza GostkowskaSPS Lębork3
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk3
Samanta NaczkKS BAT Sierakowice3
Karolina Sikora Energa Czarni I Słupsk3
Agata Dejnakowska Gedania I Gdańsk3
Kinga ŁukomskaGedania II Gdańsk3
Joanna Stencel Energa Czarni I Słupsk2
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork2
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk2
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gd.2
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gd.2
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gd.2
Paulina Bańkiewicz Gedania II Gdańsk2
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gd.2
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk2
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno2
Weronika KloskowskaGedania II Gdańsk2
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Wiktoria PiotrowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno2
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Zuzanna OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Zuzanna ZochniakUKS Wilki Chwaszczyno2
Maja Wierzbicka Energa Czarni II Słupsk2
Aleksandra OzolinEnerga Czarni II Słupsk2
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni I Słupsk2
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk2
Milena Berbeć Energa Czarni I Słupsk2
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Oliwia Milkowska KaEmKa Starogard Gd.2
Olga JagiełłoGedania II Gdańsk2
Anna KorthAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino2
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gd.2
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk2
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gd.2
Agata HrycykGedania I Gdańsk1
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów1
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gd.1
Maja ZdanowiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Wiktoria WojdaśGedania II Gdańsk1
Aniela CieszkowskaSPS Lębork1
Oliwia SzwedaKaEmKa Starogard Gd.1
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki1
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk1
Paulina Labudda Gedania I Gdańsk1
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk1
Laura Walewska Gedania I Gdańsk1
Klara KowalskaGedania II Gdańsk1
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk1
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Aurelia Król MTS Kwidzyn1
Oliwia MachGedania II Gdańsk1
Julia PrzybyszewskaEnerga Czarni II Słupsk1
Karolina Jędryczka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Marta ReszkeGedania II Gdańsk1
Martyna Damps Energa Czarni I Słupsk1
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gd.1
Martyna Gałek Energa Czarni I Słupsk1
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno1
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino1
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno1
Natalia Makar Energa Czarni I Słupsk1
Magdalena Zioło Gedania I Gdańsk1
Agnieszka Zioło Gedania I Gdańsk1