Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Natalia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki8
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck 8
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck 8
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck 8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck 8
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki8
Martyna Janczewska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Karolina Szymanska Gdyńska Akademia Siatkówki8
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk7
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk7
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk7
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki7
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk7
Oliwia MachGedania II Gdańsk7
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck 7
Kinga Domjan GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck 7
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Roksana Roszkowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Julia Kowalska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Oliwia DymekGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck 7
Zuzanna CzajaUKS Zatoka 95 Puck 6
Marta OkońskaPTPS Człuchów6
Karolina Malon Gedania I Gdańsk6
Klaudia Wiśniewska PTPS Człuchów6
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk6
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk6
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów6
Martyna Pokora Gdyńska Akademia Siatkówki6
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk6
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk6
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn6
Martyna Gałek Energa Czarni Słupsk6
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn6
Natalia KriesePTPS Człuchów6
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn6
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów6
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki6
Karolina Sikora Energa Czarni Słupsk6
Martyna KurlandtPTPS Człuchów6
Zofia BindugaGedania II Gdańsk6
Sara SuryśEnerga Czarni Słupsk6
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn6
Michalina Głąb AS Trefl Gdańsk6
Martyna RytlewskaGedania II Gdańsk6
Maja Ziemianowicz Energa Czarni Słupsk6
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn6
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk6
Agata HrycykGedania I Gdańsk6
Alicja Gajowniczek AS Trefl Gdańsk6
Wiktoria KowalskaGedania I Gdańsk6
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk6
Maja Pawlun AS Trefl Gdańsk6
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck 6
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk6
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk6
Dominika OrłowskaAS Trefl Gdańsk5
Marcelina RowińskaGOLDEN Orzeł Malbork5
Maja PenkAS Trefl Gdańsk5
Katarzyna KamińskaAS Trefl Gdańsk5
Marta BaranowskaPTPS Człuchów5
Daria MyśliwiecAkademia Piłki Siatkowej Rumia 5
Martyna WiśniewskaGOLDEN Orzeł Malbork5
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 5
Jowita KraskaPTPS Człuchów5
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk5
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki5
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk5
Anna Stybor Gedania I Gdańsk5
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn5
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk5
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk5
Daria Świerk Energa Czarni Słupsk5
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn5
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk5
Maja Fenikowska AS Trefl Gdańsk5
Kinga Borzyszkowska Energa Czarni Słupsk5
Jagoda Paszt AS Trefl Gdańsk5
Natalia BłądekGOLDEN Orzeł Malbork5
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 5
Barbara LisieckaGOLDEN Orzeł Malbork5
Maja ZdanowiczAS Trefl Gdańsk5
Klaudia Bazychowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 5
Agata LeykAS Trefl Gdańsk5
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Marta ReszkeGedania II Gdańsk4
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Zuzanna StruzikGOLDEN Orzeł Malbork4
Zuzanna SzycaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Ewa CymerAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Zuzanna UrbańskaGOLDEN Orzeł Malbork4
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Natalia Kawecka Energa Czarni Słupsk4
Julia OszmianGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk4
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Aleksandra WasiutaGdyńska Akademia Siatkówki4
Marta Mielewczyk UKS Zatoka 95 Puck 4
Jagoda WrzesińskaPTPS Człuchów4
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki4
Natalia JasińskaAS Trefl Gdańsk4
Dominika Zielony Akademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Julia KuzoraGedania I Gdańsk4
Maja Buła GOLDEN Orzeł Malbork4
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 4
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn4
Iga MotylewskaGOLDEN Orzeł Malbork4
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn4
Roksana SzczepańskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk3
Daria KowalskaPTPS Człuchów3
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork3
Natalia WitekAS Trefl Gdańsk3
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk3
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk2
Zuzanna BułakowskaGedania II Gdańsk2
Agata PlutaGedania I Gdańsk2
Kamila Dusowska AS Trefl Gdańsk2
Natalia Patoka Gedania I Gdańsk2
Adriana SzulmanGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkowej Rumia 2
Zuzanna ZającGOLDEN Orzeł Malbork2
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck 2
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk2
Martyna Loryńska AS Trefl Gdańsk2
Roksana Reda MTS Kwidzyn2
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia 1
Martyna JankowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn1
Karolina Kubiak MTS Kwidzyn1
Emilia Wisińska GKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Zuzanna RamczykAS Trefl Gdańsk1
Aleksandra OłowiakGOLDEN Orzeł Malbork1