Kadetki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Klaudia BazychowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Nicole Niewolska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Aleksandra KępaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 6
Alicja LaskowskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Wiktoria AndrychowiczGdyńska Akademia Siatkówki5
Julia Kamerka Gdyńska Akademia Siatkówki5
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki5
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Klaudia Janowska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Aleksandra Sarnowska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Julia Stanuch Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Marta Witkowska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 5
Julia Woźniak Gdyńska Akademia Siatkówki5
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Martyna ReszkaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Magdalena Majewska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Lena Krzyżanowska Gedania I Gdańsk4
Julia KellerKS BAT Sierakowice4
Agata Piankowska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Karolina Malon Gedania I Gdańsk4
Zofia LabudaKS BAT Sierakowice4
Kamila Dusowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Agata Stanisławska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Patrycja Bućko Gedania I Gdańsk4
Martyna NaczkKS BAT Sierakowice4
Dorota Duszyńska GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Aleksandra PiepiórkaKS BAT Sierakowice4
Alicja Gajowniczek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Anna Stybor Gedania I Gdańsk4
Kinga SzultaKS BAT Sierakowice4
Maja Pawlun UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Roksana Roszkowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Wiktoria Szwoch MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Emilia Brucka UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Julia Gneba MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Agata LeykUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Marcelina Sadłowska MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Julia Kowalska Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Maja PenkUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Kinga Orzoł Gdyńska Akademia Siatkówki4
Milena Zimny MKS Olimpijczyk Gdańsk4
Anna GulczyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk4
Paulina LaskowskaMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Kalina SikorskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 4
Julia Kneba GKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Kamila FiedorowiczGedania I Gdańsk4
Wiktoria SzubertMKS Olimpijczyk Gdańsk4
Aleksandra Gadzińska MTS Kwidzyn3
Oliwia Doering UKS Reda Ciechocino3
Martyna Swakowska PTPS Człuchów3
Maria SzczudrawaGedania II Gdańsk3
Natalia KitowskaKS BAT Sierakowice3
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino3
Weronika Żabińska PTPS Człuchów3
Karolina PosańskaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Marcelina Rębisz MTS Kwidzyn3
Kinga LicaUKS Reda Ciechocino3
Marta OkońskaPTPS Człuchów3
Agnieszka Cieślik Gedania II Gdańsk3
Natalia Rożniata MTS Kwidzyn3
Martyna Pokora UKS Reda Ciechocino3
Weronika Stefańska PTPS Człuchów3
Wiktoria Jaśko Gedania II Gdańsk3
Nikola Abczyńska SPS Lębork3
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino3
Wiktoria DaleckaPTPS Człuchów3
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk3
Aleksandra Dulińska SPS Lębork3
Zofia EjsmontPTPS Człuchów3
Kinga ŁukomskaGedania II Gdańsk3
Samanta NaczkKS BAT Sierakowice3
Dominika Rodek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino3
Agata Dejnakowska Gedania I Gdańsk3
Agata MielnikowGedania II Gdańsk3
Weronika AniołkowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Emilia Wisińska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Magdalena Nawrot SPS Lębork3
Małgorzata KapłońskaMKS Olimpijczyk Gdańsk3
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Michalina Głąb GOLDEN Orzeł Malbork3
Ewa PłocharczykGedania II Gdańsk3
Sandra LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Julia RomanowskaSPS Lębork3
Aleksandra Godlewska GOLDEN Orzeł Malbork3
Maja WielgusGedania II Gdańsk3
Emilia LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Wiktoria WrońskaSPS Lębork3
Patrycja MałekGOLDEN Orzeł Malbork3
Martyna PuzdrowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Zuzanna Żukowska GOLDEN Orzeł Malbork3
Natalia WitekGOLDEN Orzeł Malbork3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino3
Patrycja LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Zuzanna GruchałaAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 3
Mirella MilerGOLDEN Orzeł Malbork3
Karolina Szymanska UKS Reda Ciechocino3
Natalia JasińskaMTS Kwidzyn3
Julia Witulska UKS Reda Ciechocino3
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno3
Martyna Leszczyńska MTS Kwidzyn3
Dominika Zielony UKS Reda Ciechocino3
Anna KorthAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Maja Fenikowska UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Natalia Macinkiewicz Energa Czarni I Słupsk2
Agata Radawiec Gedania I Gdańsk2
Kinga Korda GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Olga JagiełłoGedania II Gdańsk2
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino2
Magdalena Myszk GKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Karolina Sikora Energa Czarni I Słupsk2
Amelia Kowalska SPS Lębork2
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Kinga Gomółka-KulasGedania I Gdańsk2
Katarzyna Świniarska Gedania I Gdańsk2
Sara SuryśEnerga Czarni I Słupsk2
Zuzanna Syldatk Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 2
Anna MyhalGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Jagoda Paszt UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Martyna Tejchman Energa Czarni I Słupsk2
Dominika ŻmudzińskaGedania II Gdańsk2
Maja Ziemianowicz Energa Czarni I Słupsk2
Maja AdamowiczSPS Lębork2
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk2
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno2
Michelle KupraczEnerga Czarni I Słupsk2
Nikola Kubarko Energa Czarni II Słupsk2
Dagmara SkirzyńskaMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Karolina Żukowska SPS Lębork2
Zuzanna Lipa Energa Czarni II Słupsk2
Zuzanna OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Marta GrabowskaEnerga Czarni II Słupsk2
Milena Szarafińska MTS Kwidzyn2
Agata ChłusewiczMKS Olimpijczyk Gdańsk2
Julia Krakowska MKS Olimpijczyk Gdańsk2
Weronika Karbownik Energa Czarni II Słupsk2
Agata Rekowska PTPS Człuchów2
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni II Słupsk2
Oliwia MachGedania II Gdańsk1
Aleksandra OzolinEnerga Czarni II Słupsk1
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Aurelia Król MTS Kwidzyn1
Marta ReszkeGedania II Gdańsk1
Jagoda Dąbrowska SPS Lębork1
Julia PrzybyszewskaEnerga Czarni II Słupsk1
Karolina StanisławczykPTPS Człuchów1
Agnieszka Zioło Gedania I Gdańsk1
Marta Bobkowska KaEmKa Starogard Gd.1
Milena Berbeć Energa Czarni I Słupsk1
Paulina Bańkiewicz Gedania II Gdańsk1
Oliwia Milkowska KaEmKa Starogard Gd.1
Natalia Makar Energa Czarni I Słupsk1
Weronika KloskowskaGedania II Gdańsk1
Magdalena Zioło Gedania I Gdańsk1
Pola Pielak KaEmKa Starogard Gd.1
Julietta Potasznik KaEmKa Starogard Gd.1
Wiktoria WojdaśGedania II Gdańsk1
Klaudia Samulewska KaEmKa Starogard Gd.1
Joanna Stencel Energa Czarni I Słupsk1
Oliwia Harasim GOLDEN Orzeł Malbork1
Agata HrycykGedania I Gdańsk1
Paulina Bruchman KaEmKa Starogard Gd.1
Amelia Wajda Akademia Piłki Siatkiwej Rumia 1
Zuzanna Jabłonka KaEmKa Starogard Gd.1
Maja ZdanowiczUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Weronika BudzyłaKaEmKa Starogard Gd.1
Wiktoria PiotrowskaUKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Julia LandowskaKaEmKa Starogard Gd.1
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno1
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Aniela CieszkowskaSPS Lębork1
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk1
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki1
Zofia Piotrowska Gdyńska Akademia Siatkówki1
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk1
Zuzanna ZochniakUKS Wilki Chwaszczyno1
Klara KowalskaGedania II Gdańsk1
Maja Wierzbicka Energa Czarni II Słupsk1