Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Maja Buła Golden ORZEŁ Malbork10
Natalia BłądekGolden ORZEŁ Malbork10
Barbara LisieckaGolden ORZEŁ Malbork10
Marcelina RowińskaGolden ORZEŁ Malbork10
Zuzanna StruzikGolden ORZEŁ Malbork10
Zuzanna UrbańskaGolden ORZEŁ Malbork10
Martyna WiśniewskaGolden ORZEŁ Malbork10
Sara DorawaSPS Lębork 9
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki 9
Agata MajrowskaSPS Lębork 9
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki 9
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl 9
Wiktoria MiotkSPS Lębork 9
Adrianna PakiełaSPS Lębork 9
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki 9
Martyna RytaSPS Lębork 9
Zuzanna LiederGdyńska Akademia Siatkówki 9
Oliwia BodalMTS Kwidzyn II9
Julia ŁobaczAkademia Siatkówki Trefl 9
Alicja StanuchSPS Lębork 9
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki 9
Vanessa BulendaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Lilia SalekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Oliwia CiechomskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Nikola NiszczakMTS Kwidzyn II9
Paulina ObuchowskaMTS Kwidzyn II9
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki 9
Zuzanna SaplettaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Milena PikulMTS Kwidzyn II9
Liwia BartoszewiczAkademia Siatkówki Trefl 9
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl 9
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl 8
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk8
Zuzanna NawójUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Martyna BuraczyńskaUKS Wilki Chwaszczyno8
Oliwia KąpickaAkademia Siatkówki Trefl 8
Julia GrotUKS Wilki Chwaszczyno8
Hanna KujawskaUKS Jasieniak Gdańsk8
Daria LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno8
Julia PastwaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.8
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk8
Aleksandra RykUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Zuzanna ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno8
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.8
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk8
Amelia KamińskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.8
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk8
Maja PielakSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.8
Zofia MachnickaGdyńska Akademia Siatkówki 8
Maja WenglerSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.8
Anna SawickaUKS Jasieniak Gdańsk8
Natalia DomzałaGdyńska Akademia Siatkówki 8
Zuzanna ZajdaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Aleksandra KowalczykUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Maja DomżalskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Natalia Kłos UKS Libero MOS Starogard Gd.8
Adrianna Mańkiewicz UKS Libero MOS Starogard Gd.8
Magdalena BorysewiczUKS Wilki Chwaszczyno8
Julia KittowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Martyna RytlewskaGedania Gdańsk7
Weronika WęsierskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Maja AdamowiczSPS Lębork 7
Dominika DembickaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.7
Lilianna KreftUKS Reda Ciechocino 7
Maja PiątkowskaMTS Kwidzyn III7
Martyna JankowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Oliwia PaprzyckaUKS Libero MOS Starogard Gd.7
Paulina GnatowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.7
Paulina LeszczyńskaUKS Reda Ciechocino 7
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl 7
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Wiktoria ReimusUKS Libero MOS Starogard Gd.7
Amelia WyrzykowskaMTS Kwidzyn III7
Dominika WarszakowskaGdyńska Akademia Siatkówki 7
Martyna PawlikUKS Reda Ciechocino 7
Zuzanna ZawadzkaUKS Wilki Chwaszczyno7
Natalia GóralskaMTS Kwidzyn II7
Celina BulińskaAkademia Siatkówki Trefl 7
Martyna Podlaska Gedania Gdańsk7
Nikola TarnawskaUKS Reda Ciechocino 7
Maria SzczudrawaGedania Gdańsk7
Julia KarpińskaMTS Kwidzyn II7
Dominika ŻmudzińskaGedania Gdańsk7
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn I7
Kinga BłaszkiewiczGedania Gdańsk7
Zofia RogowskaGedania Gdańsk7
Zofia CzechowskaMTS Kwidzyn III7
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno7
Maja KobusMTS Kwidzyn III7
Małgorzata KremerGedania Gdańsk7
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Kornelia SzymoniakAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn I7
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 7
Martyna KrólMTS Kwidzyn III7
Oliwia MachGedania Gdańsk7
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn I7
Paulina BobruckaUKS Reda Ciechocino 7
Julia MalinowskaMTS Kwidzyn III7
Zofia BindugaGedania Gdańsk7
Zuzanna PeplińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Hanna SaplettaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn I7
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki 6
Jadwiga Górska ALPAT Gdynia 6
Julia MagrianAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk6
Martyna CybulskaTEAM GAS 20076
Zuzanna MajsterekALPAT Gdynia 6
Nicola PerzyńskaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Paulina HinzTEAM GAS 20076
Zuzanna RompaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Natalia KaczmarskaTEAM GAS 20076
Adrianna SmejaALPAT Gdynia 6
Julia RompczykAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Weronika WasilewskaALPAT Gdynia 6
Alicja KrampTEAM GAS 20076
Aleksandra MarglarczykCzarni Słupsk6
Julia WickaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Zuzanna NajmrockaCzarni Słupsk6
Gabriela MichalikTEAM GAS 20076
Wiktoria RzepkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.6
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl 6
Małgorzata OrlikowskaTEAM GAS 20076
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno6
Dominika MazurekCzarni Słupsk6
Pola MadziewiczAkademia Siatkówki Trefl 6
Nicole WesołowskaTEAM GAS 20076
Anna PaziewskaCzarni Słupsk6
Oliwia DrobnikGedania Gdańsk6
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn I6
Maja FormelaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Weronika Grzegorzek ALPAT Gdynia 6
Oliwia BembenistaUKS Libero MOS Starogard Gd.6
Zuzanna FularczykAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Wiktoria PajorGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Amelia DomańskaALPAT Gdynia 6
Aleksandra KalitowskaALPAT Gdynia 6
Iga MotylewskaGolden ORZEŁ Malbork6
Dominika MuzolfMTS Kwidzyn III6
Magdalena KlokaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Katarzyna Mielko Akademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Hanna MijasUKS Reda Ciechocino 5
Martyna PouchAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego5
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Halina KozłowskaTEAM GAS 20075
Barbara OkońskaMTS Kwidzyn II5
Natalia SadowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.5
Wiktoria KortasSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.5
Barbara KrólikTEAM GAS 20075
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Oliwia KupperAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Małgorzata RodzochUKS Jasieniak Gdańsk5
Julia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck5
Jagoda WierzchowskaAkademia Siatkówki Trefl 5
Amelia DyjasCzarni Słupsk5
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn I5
Agata MarcyniukUKS Reda Ciechocino 5
Lena PokrzywińskaTEAM GAS 20075
Blanka KunaGdyńska Akademia Siatkówki 5
Magdalena BiałowąsUKS Zatoka 95 Puck5
Zuzanna BułakowskaGedania Gdańsk5
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn I5
Oliwia JerzykMTS Kwidzyn III5
Julia KiernozekUKS Zatoka 95 Puck5
Julia JachimowskaGedania Gdańsk5
Natalia ChruszczTEAM GAS 20075
Oliwia SkrzypkowskaUKS Zatoka 95 Puck5
Pola SławekCzarni Słupsk5
Maria WiśniewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Julia BrzeskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Weronika KasAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego5
Anna StefańskaUKS Zatoka 95 Puck5
Aleksandra BuchowieckaUKS Wilki Chwaszczyno5
Klaudia KorzeneckaUKS Reda Ciechocino 5
Wiktoria WawrowskaCzarni Słupsk5
Zofia NeumannALPAT Gdynia 4
Amelia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 4
Nina SosnowskaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego4
Marta Reszka Gedania Gdańsk4
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn I4
Iga KuchtaTEAM GAS 20074
Daria GburczykSPS Lębork 4
Agata LipaCzarni Słupsk4
Iga JarczyńskaSPS Lębork 4
Malwina KopijMTS Kwidzyn II4
Zuzanna ZającGolden ORZEŁ Malbork4
Sandra KępkaAkademia Siatkówki Trefl 4
Karolina KoprowskaCzarni Słupsk4
Paulina LewińskaSPS Lębork 4
Wiktoria KlawonAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn I4
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck4
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno4
Karolina RomackaCzarni Słupsk4
Alicja StefańskaUKS Zatoka 95 Puck4
Andżelika ŚwiackaCzarni Słupsk4
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Athina GaliatsatosAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Aleksandra StecMTS Kwidzyn III3
Maria WilczewskaAkademia Siatkówki Trefl 3
Martyna RządkowskaMTS Kwidzyn II3
Julia SadowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Dominika ŻukUKS Jasieniak Gdańsk3
Nikole SzymańskaMTS Kwidzyn II3
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck3
Maja KlejbachMTS Kwidzyn II3
Karolina KrywućCzarni Słupsk3
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck3
Elżbieta SarnaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Martyna JaromińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Martyna BruździakUKS Jasieniak Gdańsk3
Michalina MamcarzUKS Libero MOS Starogard Gd.3
Kinga WentkUKS Wilki Chwaszczyno2
Natalia MarculewiczUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Karolina Miszkowicz-AdamowiczAkademia Siatkówki Trefl 2
Julia RehmusMTS Kwidzyn II2
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Amelia FiodorowiczUKS Wilki Chwaszczyno2
Agata DydymskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Roksana Reda MTS Kwidzyn I2
Zuzanna BuszmannGdyńska Akademia Siatkówki 2
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Nikola CappellutiUKS Reda Ciechocino 2
Maja SobczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Maria SzyndlerAkademia Siatkówki Trefl 2
Marlena GrudzińskaSPS Lębork 2
Zofia LasotaUKS Zatoka 95 Puck2
Maria BoniekCzarni Słupsk2
Roksana KasińskaCzarni Słupsk2
Zuzanna JędrzejowskaMTS Kwidzyn III1
Kinga StoppelMTS Kwidzyn III1
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I1
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck1
Malwina SzemborowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I1
Laura SidorkiewiczAkademia Siatkówki Trefl 1
Aleksandra KorzyniewskaCzarni Słupsk1