Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno8
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno8
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno8
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno8
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko I7
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko I7
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko I7
Zuzanna LeszczyńskaUKS Morena Miastko I7
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Natalia BłądekUKS Orzeł Malbork6
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck6
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Barbara LisieckaUKS Orzeł Malbork6
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck6
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Aleksandra OłowiakUKS Orzeł Malbork6
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck6
Zuzanna StruzikUKS Orzeł Malbork6
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck6
Zofia OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno6
Martyna WiśniewskaUKS Orzeł Malbork6
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno6
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko I6
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno6
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Maja Buła UKS Orzeł Malbork6
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Oliwia Harasim UKS Orzeł Malbork6
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino 5
Magdalena PiątekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Adrianna ZarębskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Julia SadowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino 5
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino 5
Oliwia KupperAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 5
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko I5
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino 5
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko I5
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino 5
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 5
Adela LewandowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino 4
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk I4
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn II4
Aleksandra MarcińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Maja Wierzbicka Energa Czarni Słupsk I4
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn II4
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk4
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck4
Zuzanna RamczykAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk I4
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk4
Maja ZdanowiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk I4
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki4
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk4
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn I4
Marcelina RowińskaUKS Orzeł Malbork4
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki4
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk4
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck4
Maria Kuc MTS Kwidzyn I4
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino 4
Lilia SalekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn I4
Marta BaranowskaPTPS Człuchów4
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Klara KowalskaGedania II Gdańsk4
Klaudia Bazychowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I4
Jowita KraskaPTPS Człuchów4
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Kalina SikorskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Natalia SzrederMTS Kwidzyn I4
Natalia KriesePTPS Człuchów4
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki4
Oliwia MachGedania II Gdańsk4
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Zuzanna JerzykMTS Kwidzyn I4
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki4
Marta ReszkeGedania II Gdańsk4
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II4
Marta WołoszynPTPS Człuchów4
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn II4
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn II4
Aleksandra ProndzińskaPTPS Człuchów4
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko I4
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn II4
Natalia RomaniukPTPS Człuchów4
Maja Pawlun Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn II4
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck4
Julia RecławKS Alfa Kartuzy3
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn II3
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck3
Katarzyna RiegelKS Alfa Kartuzy3
Wiktoria SienkiewiczKS Alfa Kartuzy3
Julianna SzrederKS Alfa Kartuzy3
Zuzanna ZającUKS Orzeł Malbork3
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk3
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck3
Anna ButowskaKS Alfa Kartuzy3
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki3
Nikola PipkaKS Alfa Kartuzy3
Nikola Płotka KS Alfa Kartuzy3
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk I2
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Martyna JankowskaUKS Wilki Chwaszczyno2
Martyna GocanUKS Morena Miastko II2
Martyna KurdyłaUKS Morena Miastko II2
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Maja PohlUKS Reda Ciechocino 2
Iga MotylewskaUKS Orzeł Malbork2
Oliwia KwiatkowskaUKS Morena Miastko II2
Agata KreftSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Agata SobczakKS Alfa Kartuzy2
Wiktoria OlesiakUKS Morena Miastko II2
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk2
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Antonina DumańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Paulina Bańkiewicz Gedania I Gdańsk2
Amelia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck2
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Karolina LaskowskaUKS Jasieniak Gdańsk2
Oliwia CichomskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk2
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk2
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Zofia BindugaUKS Jasieniak Gdańsk2
Zuzanna NajmrockaEnerga Czarni Słupsk II2
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk2
Marta BladowskaKS BAT Sierakowice2
Izabela ThurnUKS Zatoka 95 Puck2
Dominika DembickaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk2
Magdalena PakułaEnerga Czarni Słupsk II2
Anna Stybor Gedania I Gdańsk2
Amelia ChoszczKS BAT Sierakowice2
Amelia FormelaKS BAT Sierakowice2
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk2
Maria JurczakUKS Orzeł Malbork2
Julia PastwaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Laura DiegnerEnerga Czarni Słupsk II2
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk2
Paulina KordaKS BAT Sierakowice2
Marta Mielewczyk KS BAT Sierakowice2
Amelia KamińskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk2
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów2
Oliwia WielgEnerga Czarni Słupsk II2
Karolina KundeKS BAT Sierakowice2
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko I2
Aleksandra MarcinkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Martyna RytlewskaUKS Jasieniak Gdańsk2
Nadia JochemczakEnerga Czarni Słupsk II2
Dominika PiotrowskaKS BAT Sierakowice2
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk I2
Maja PielakGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk2
Wiktoria KoryznaEnerga Czarni Słupsk II2
Dobrosława RompaKS BAT Sierakowice2
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk I2
Amelia HallmanKS Alfa Kartuzy2
Maja WenglerGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Agata LipaEnerga Czarni Słupsk II2
Jessica AdamskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Roksana Reda MTS Kwidzyn II2
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Natalia DawidowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Maja Szymańska MTS Kwidzyn I2
Nikola Kubarko Energa Czarni Słupsk I2
Amelia DeniuszUKS Morena Miastko II2
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn I1
Aleksandra GinterUKS Morena Miastko II1
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Dominika SuświłłoGedania II Gdańsk1
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn I1
Wiktoria KwiatkowskaUKS Morena Miastko II1
Wiktoria GinterUKS Morena Miastko II1
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk1
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk1
Maria SzczudrawaGedania I Gdańsk1
Maja WielgusGedania I Gdańsk1
Weronika DrywaKS Alfa Kartuzy1
Lena PiworowiczPTPS Człuchów1
Kinga KrowiakGdyńska Akademia Siatkówki1
Dominika ŻmudzińskaGedania I Gdańsk1
Tamara ZabrockaUKS Jasieniak Gdańsk1
Natalia Pieńkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Weronika KłoskowskaGedania I Gdańsk1
Wiktoria KortasGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II1
Paulina BobkowskaUKS Jasieniak Gdańsk1
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk1