Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca14
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki13
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki13
Klaudia Bazychowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki13
Kalina SikorskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki12
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk12
Zofia BindugaUKS Jasieniak Gdańsk12
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk12
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk12
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Martyna RytlewskaUKS Jasieniak Gdańsk12
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki12
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk12
Klara KowalskaGedania II Gdańsk12
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Agata KreftSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Oliwia MachGedania II Gdańsk12
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino 11
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 11
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno11
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk11
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki11
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno11
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno11
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno11
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino 11
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 11
Barbara LisieckaUKS Orzeł Malbork10
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn I10
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino 10
Maria Kuc MTS Kwidzyn I10
Dominika ŻukUKS Jasieniak Gdańsk10
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn I10
Zuzanna StruzikUKS Orzeł Malbork10
Wiktoria PajorGKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Martyna WiśniewskaUKS Orzeł Malbork10
Natalia SzrederMTS Kwidzyn I10
Zuzanna JerzykMTS Kwidzyn I10
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino 10
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk10
Natalia Pieńkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk10
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk10
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk10
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Maja Buła UKS Orzeł Malbork10
Oliwia Harasim UKS Orzeł Malbork10
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk10
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki9
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko I9
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki9
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Aleksandra MarcińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko I9
Zuzanna RamczykAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Paulina Bańkiewicz Gedania I Gdańsk9
Maja ZdanowiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Zuzanna LeszczyńskaUKS Morena Miastko I9
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk9
Dominika SuświłłoGedania II Gdańsk9
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino 9
Magdalena PiątekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II9
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk I8
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck8
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II8
Adrianna ZarębskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II8
Maja Wierzbicka Energa Czarni Słupsk I8
Hanna KujawskaUKS Jasieniak Gdańsk8
Maja PohlUKS Reda Ciechocino 8
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn II8
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk I8
Aleksandra OłowiakUKS Orzeł Malbork8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck8
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn II8
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk I8
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck8
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn II8
Marcelina RowińskaUKS Orzeł Malbork8
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk8
Adela LewandowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn II8
Amelia ChoszczKS BAT Sierakowice8
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn II8
Amelia FormelaKS BAT Sierakowice8
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko I8
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk8
Paulina KordaKS BAT Sierakowice8
Anita Osnowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Dominika PiotrowskaKS BAT Sierakowice8
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno8
Paulina GnatowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Anna Stybor Gedania I Gdańsk8
Natalia BłądekUKS Orzeł Malbork8
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck8
Wiktoria SienkiewiczKS Alfa Kartuzy7
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II7
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino 7
Oliwia KupperAkademia Piłk Siatkowej Rumia II7
Maja Pawlun Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn II7
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko I7
Daria MyśliwiecAkademia Piłk Siatkowej Rumia I7
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko I7
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno7
Agata PlutaGedania I Gdańsk7
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk7
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko I7
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino 7
Nikola PipkaKS Alfa Kartuzy7
Julia RecławKS Alfa Kartuzy7
Martyna GocanUKS Morena Miastko II6
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk I6
Zuzanna NajmrockaEnerga Czarni Słupsk II6
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck6
Martyna KurdyłaUKS Morena Miastko II6
Julia SadowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II6
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk I6
Magdalena PakułaEnerga Czarni Słupsk II6
Oliwia KwiatkowskaUKS Morena Miastko II6
Roksana Reda MTS Kwidzyn II6
Agata SobczakKS Alfa Kartuzy6
Laura DiegnerEnerga Czarni Słupsk II6
Wiktoria OlesiakUKS Morena Miastko II6
Maja Szymańska MTS Kwidzyn I6
Zofia OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno6
Oliwia WielgEnerga Czarni Słupsk II6
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn II6
Lilia SalekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II6
Dominika DembickaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck6
Karolina LaskowskaUKS Jasieniak Gdańsk6
Marta BaranowskaPTPS Człuchów6
Wiktoria KoryznaEnerga Czarni Słupsk II6
Marta BladowskaKS BAT Sierakowice6
Julia PastwaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Amelia KamińskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Agata MielnikowGedania I Gdańsk6
Natalia KriesePTPS Człuchów6
Maja PielakGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Marta Mielewczyk KS BAT Sierakowice6
Marta WołoszynPTPS Człuchów6
Karolina KundeKS BAT Sierakowice6
Julia CiesielskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Kinga KrowiakGdyńska Akademia Siatkówki6
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Tamara ZabrockaUKS Jasieniak Gdańsk6
Dobrosława RompaKS BAT Sierakowice6
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck6
Paulina BobkowskaUKS Jasieniak Gdańsk6
Natalia RomanikPTPS Człuchów6
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk6
Amelia DeniuszUKS Morena Miastko II6
Nikola Kubarko Energa Czarni Słupsk I6
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk I6
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I6
Klaudia MarcińczykGdyńska Akademia Siatkówki5
Katarzyna RiegelKS Alfa Kartuzy5
Julianna SzrederKS Alfa Kartuzy5
Weronika KłoskowskaGedania I Gdańsk5
Wiktoria KwiatkowskaUKS Morena Miastko II5
Wiktoria GinterUKS Morena Miastko II5
Zuzanna BułakowskaGedania II Gdańsk5
Aleksandra MarcinkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II5
Anna ButowskaKS Alfa Kartuzy5
Weronika DrywaKS Alfa Kartuzy5
Victoria OttaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I5
Marta ReszkeGedania II Gdańsk5
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I5
Paulina JaskulskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Weronika RzepkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Eryka MilkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Aleksandra WasiutaUKS Reda Ciechocino 4
Nadia JochemczakEnerga Czarni Słupsk II4
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn II4
Katarzyna Mielko Akademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck4
Jowita KraskaPTPS Człuchów4
Weronika SzmigieroEnerga Czarni Słupsk I4
Antonina BurzyńskaEnerga Czarni Słupsk II4
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów4
Adrianna SuryśEnerga Czarni Słupsk II4
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk4
Maja WenglerGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Weronika CzechUKS Morena Miastko II4
Aleksandra ProndzińskaPTPS Człuchów4
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Julia KuzoraGedania II Gdańsk4
Jessica AdamskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko I4
Maria SzczudrawaGedania I Gdańsk3
Iga MotylewskaUKS Orzeł Malbork3
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn I3
Antonina DumańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II3
Amelia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck3
Zuzanna ZającUKS Orzeł Malbork3
Angelika LubockaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn I3
Lena PiworowiczPTPS Człuchów3
Wiktoria KortasGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II3
Zuzanna PeplińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Liwia BartoszewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Amelia HallmanKS Alfa Kartuzy3
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck3
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk3
Julia MaślińskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I3
Martyna JankowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Nikola Płotka KS Alfa Kartuzy3
Aleksandra GinterUKS Morena Miastko II3
Oliwia CichomskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Maja WielgusGedania I Gdańsk2
Dominika ŻmudzińskaGedania I Gdańsk2
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn I2
Agata HalkiewiczUKS Reda Ciechocino 2
Agata DydymskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Zuzanna ZajdaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Agata LipaEnerga Czarni Słupsk II2
Izabela ThurnUKS Zatoka 95 Puck2
Maria JurczakUKS Orzeł Malbork2
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko I2
Anna Kurowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Natalia DawidowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Natalia RutkowskaEnerga Czarni Słupsk II2
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Dominika WarszakowskaGdyńska Akademia Siatkówki1
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Vanessa LademannUKS Wilki Chwaszczyno1
Vanessa BulendaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II1
Natalia FormelaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Olga JagiełłoGedania I Gdańsk1
Wiktoria WojdaśGedania I Gdańsk1