Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca14
Wiktoria PajorGKS Wieżyca 2011 Stężyca14
Kalina SikorskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Daria MyśliwiecAkademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki13
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki13
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki13
Klaudia Bazychowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I13
Hanna KujawskaUKS Jasieniak Gdańsk12
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki12
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Martyna RytlewskaUKS Jasieniak Gdańsk12
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk12
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk12
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino 12
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk12
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 12
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk12
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Natalia Pieńkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I12
Klara KowalskaGedania II Gdańsk12
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino 12
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki12
Oliwia MachGedania II Gdańsk12
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 12
Agata KreftSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I12
Zofia BindugaUKS Jasieniak Gdańsk12
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk12
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki11
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno11
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno11
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno11
Maja Buła UKS Orzeł Malbork11
Oliwia Harasim UKS Orzeł Malbork11
Barbara LisieckaUKS Orzeł Malbork11
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino 11
Zuzanna StruzikUKS Orzeł Malbork11
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino 11
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno11
Dominika ŻukUKS Jasieniak Gdańsk10
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko I10
Natalia SzrederMTS Kwidzyn I10
Zuzanna LeszczyńskaUKS Morena Miastko I10
Zuzanna JerzykMTS Kwidzyn I10
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk10
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Aleksandra MarcińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Aleksandra WasiutaUKS Reda Ciechocino 10
Zuzanna RamczykAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino 10
Magdalena PiątekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II10
Maja ZdanowiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk10
Anita Osnowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Adrianna ZarębskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II10
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk10
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk10
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I10
Martyna WiśniewskaUKS Orzeł Malbork10
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk10
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko I10
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn I10
Maria Kuc MTS Kwidzyn I10
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk10
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn I10
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk9
Adela LewandowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Natalia BłądekUKS Orzeł Malbork9
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck9
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck9
Maja PohlUKS Reda Ciechocino 9
Aleksandra OłowiakUKS Orzeł Malbork9
Paulina Bańkiewicz Gedania I Gdańsk9
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II9
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck9
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck9
Marcelina RowińskaUKS Orzeł Malbork9
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki9
Dominika SuświłłoGedania II Gdańsk9
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki9
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Agata PlutaGedania I Gdańsk9
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn II8
Paulina KordaKS BAT Sierakowice8
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn II8
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk8
Dominika PiotrowskaKS BAT Sierakowice8
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno8
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk8
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn II8
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn II8
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko I8
Julia SadowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II8
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino 8
Oliwia KupperAkademia Piłk Siatkowej Rumia II8
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk I8
Anna Stybor Gedania I Gdańsk8
Paulina GnatowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Lilia SalekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II8
Maja Wierzbicka Energa Czarni Słupsk I8
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko I8
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk I8
Amelia ChoszczKS BAT Sierakowice8
Agata MielnikowGedania I Gdańsk8
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko I8
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II8
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn II8
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk I8
Amelia FormelaKS BAT Sierakowice8
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko I8
Natalia KriesePTPS Człuchów7
Weronika SzmigieroEnerga Czarni Słupsk I7
Marta Mielewczyk KS BAT Sierakowice7
Marta WołoszynPTPS Człuchów7
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn II7
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino 7
Natalia RomanikPTPS Człuchów7
Klaudia MarcińczykGdyńska Akademia Siatkówki7
Maja Pawlun Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Nikola PipkaKS Alfa Kartuzy7
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn II7
Julia RecławKS Alfa Kartuzy7
Liwia BartoszewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck7
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk7
Wiktoria SienkiewiczKS Alfa Kartuzy7
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck7
Marta BaranowskaPTPS Człuchów7
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno7
Angelika LubockaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck6
Laura DiegnerEnerga Czarni Słupsk II6
Zofia OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno6
Oliwia WielgEnerga Czarni Słupsk II6
Karolina KundeKS BAT Sierakowice6
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn II6
Kinga KrowiakGdyńska Akademia Siatkówki6
Wiktoria KoryznaEnerga Czarni Słupsk II6
Dobrosława RompaKS BAT Sierakowice6
Tamara ZabrockaUKS Jasieniak Gdańsk6
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk I6
Paulina BobkowskaUKS Jasieniak Gdańsk6
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk I6
Zuzanna BułakowskaGedania II Gdańsk6
Roksana Reda MTS Kwidzyn II6
Amelia DeniuszUKS Morena Miastko II6
Dominika DembickaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Maja Szymańska MTS Kwidzyn I6
Julia PastwaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Martyna GocanUKS Morena Miastko II6
Weronika RzepkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Martyna KurdyłaUKS Morena Miastko II6
Amelia KamińskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Nikola Kubarko Energa Czarni Słupsk I6
Oliwia KwiatkowskaUKS Morena Miastko II6
Agata SobczakKS Alfa Kartuzy6
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk I6
Julia CiesielskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Wiktoria OlesiakUKS Morena Miastko II6
Eryka MilkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Maja PielakGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Karolina LaskowskaUKS Jasieniak Gdańsk6
Marta BladowskaKS BAT Sierakowice6
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk6
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I6
Zuzanna NajmrockaEnerga Czarni Słupsk II6
Magdalena PakułaEnerga Czarni Słupsk II6
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I6
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów5
Anna ButowskaKS Alfa Kartuzy5
Weronika DrywaKS Alfa Kartuzy5
Jessica AdamskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Weronika KłoskowskaGedania I Gdańsk5
Victoria OttaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I5
Katarzyna RiegelKS Alfa Kartuzy5
Aleksandra MarcinkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II5
Julianna SzrederKS Alfa Kartuzy5
Antonina DumańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Marta ReszkeGedania II Gdańsk5
Wiktoria KwiatkowskaUKS Morena Miastko II5
Wiktoria GinterUKS Morena Miastko II5
Nadia JochemczakEnerga Czarni Słupsk II4
Antonina BurzyńskaEnerga Czarni Słupsk II4
Lena PiworowiczPTPS Człuchów4
Adrianna SuryśEnerga Czarni Słupsk II4
Aleksandra ProndzińskaPTPS Człuchów4
Weronika CzechUKS Morena Miastko II4
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk4
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko I4
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Katarzyna Mielko Akademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Julia KuzoraGedania II Gdańsk4
Paulina JaskulskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Maja WenglerGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck4
Jowita KraskaPTPS Człuchów4
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck3
Maria SzczudrawaGedania I Gdańsk3
Martyna JankowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Amelia HallmanKS Alfa Kartuzy3
Agata HalkiewiczUKS Reda Ciechocino 3
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk3
Nikola Płotka KS Alfa Kartuzy3
Zuzanna PeplińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn I3
Aleksandra GinterUKS Morena Miastko II3
Iga MotylewskaUKS Orzeł Malbork3
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn I3
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Agata DydymskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II3
Zuzanna ZającUKS Orzeł Malbork3
Amelia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck3
Wiktoria KortasGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II3
Julia MaślińskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I3
Zuzanna ZajdaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Maria JurczakUKS Orzeł Malbork2
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn I2
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko I2
Natalia FormelaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Maja WielgusGedania I Gdańsk2
Dominika ŻmudzińskaGedania I Gdańsk2
Agata LipaEnerga Czarni Słupsk II2
Natalia DawidowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Natalia RutkowskaEnerga Czarni Słupsk II2
Oliwia CichomskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Anna Kurowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Izabela ThurnUKS Zatoka 95 Puck2
Vanessa BulendaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II1
Dominika WarszakowskaGdyńska Akademia Siatkówki1
Olga JagiełłoGedania I Gdańsk1
Wiktoria WojdaśGedania I Gdańsk1
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Vanessa LademannUKS Wilki Chwaszczyno1
Wiktoria Białk UKS Zatoka 95 Puck1
Oliwia KąpickaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1