Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno11
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno11
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno11
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno11
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn I10
Natalia SzrederMTS Kwidzyn I10
Zuzanna JerzykMTS Kwidzyn I10
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn I10
Maria Kuc MTS Kwidzyn I10
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino 9
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 9
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko I9
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Aleksandra MarcińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Zuzanna RamczykAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Maja ZdanowiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko I9
Zuzanna LeszczyńskaUKS Morena Miastko I9
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino 9
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 9
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino 9
Barbara LisieckaUKS Orzeł Malbork8
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck8
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino 8
Aleksandra OłowiakUKS Orzeł Malbork8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck8
Zuzanna StruzikUKS Orzeł Malbork8
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck8
Martyna WiśniewskaUKS Orzeł Malbork8
Adela LewandowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk8
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino 8
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I8
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk8
Klaudia Bazychowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I8
Kalina SikorskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I8
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko I8
Klara KowalskaGedania II Gdańsk8
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I8
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I8
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno8
Oliwia MachGedania II Gdańsk8
Maja Buła UKS Orzeł Malbork8
Oliwia Harasim UKS Orzeł Malbork8
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck8
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino 7
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko I7
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko I7
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno7
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk7
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłk Siatkowej Rumia I7
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko I7
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino 7
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk I6
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn II6
Maja Szymańska MTS Kwidzyn I6
Maja Wierzbicka Energa Czarni Słupsk I6
Maja Pawlun Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck6
Maja PohlUKS Reda Ciechocino 6
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn II6
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk I6
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn II6
Zofia OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno6
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn II6
Marcelina RowińskaUKS Orzeł Malbork6
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck6
Marta BaranowskaPTPS Człuchów6
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk6
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Zofia BindugaUKS Jasieniak Gdańsk6
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk6
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Natalia KriesePTPS Człuchów6
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck6
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Martyna RytlewskaUKS Jasieniak Gdańsk6
Marta WołoszynPTPS Człuchów6
Agata KreftSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk6
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I6
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk6
Natalia RomanikPTPS Człuchów6
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II6
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn II6
Natalia BłądekUKS Orzeł Malbork6
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn II6
Adrianna ZarębskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Julia SadowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn II5
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki5
Oliwia KupperAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki5
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki5
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk5
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki5
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki5
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk5
Marta ReszkeGedania II Gdańsk5
Dominika SuświłłoGedania II Gdańsk5
Magdalena PiątekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Laura DiegnerEnerga Czarni Słupsk II4
Martyna GocanUKS Morena Miastko II4
Oliwia WielgEnerga Czarni Słupsk II4
Martyna KurdyłaUKS Morena Miastko II4
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk I4
Dominika DembickaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Oliwia KwiatkowskaUKS Morena Miastko II4
Wiktoria KoryznaEnerga Czarni Słupsk II4
Julia PastwaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Wiktoria OlesiakUKS Morena Miastko II4
Paulina GnatowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I4
Amelia KamińskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Lilia SalekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Aleksandra MarcinkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Maja PielakGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck4
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk4
Jowita KraskaPTPS Człuchów4
Amelia ChoszczKS BAT Sierakowice4
Paulina Bańkiewicz Gedania I Gdańsk4
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk4
Amelia FormelaKS BAT Sierakowice4
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk4
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk4
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów4
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I4
Paulina KordaKS BAT Sierakowice4
Marta Mielewczyk KS BAT Sierakowice4
Anna Stybor Gedania I Gdańsk4
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki4
Karolina KundeKS BAT Sierakowice4
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Dominika ŻukUKS Jasieniak Gdańsk4
Dominika PiotrowskaKS BAT Sierakowice4
Aleksandra ProndzińskaPTPS Człuchów4
Dobrosława RompaKS BAT Sierakowice4
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk I4
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko I4
Zuzanna NajmrockaEnerga Czarni Słupsk II4
Amelia DeniuszUKS Morena Miastko II4
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk I4
Nikola Kubarko Energa Czarni Słupsk I4
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk I4
Magdalena PakułaEnerga Czarni Słupsk II4
Roksana Reda MTS Kwidzyn II4
Katarzyna RiegelKS Alfa Kartuzy3
Iga MotylewskaUKS Orzeł Malbork3
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn I3
Wiktoria SienkiewiczKS Alfa Kartuzy3
Julianna SzrederKS Alfa Kartuzy3
Amelia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck3
Wiktoria KwiatkowskaUKS Morena Miastko II3
Natalia Pieńkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I3
Zuzanna ZającUKS Orzeł Malbork3
Wiktoria GinterUKS Morena Miastko II3
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn I3
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk3
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck3
Anna ButowskaKS Alfa Kartuzy3
Lena PiworowiczPTPS Człuchów3
Martyna JankowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk3
Tamara ZabrockaUKS Jasieniak Gdańsk3
Nikola PipkaKS Alfa Kartuzy3
Nikola Płotka KS Alfa Kartuzy3
Aleksandra GinterUKS Morena Miastko II3
Julia RecławKS Alfa Kartuzy3
Weronika KłoskowskaGedania I Gdańsk2
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn I2
Nadia JochemczakEnerga Czarni Słupsk II2
Agata SobczakKS Alfa Kartuzy2
Antonina DumańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Agata LipaEnerga Czarni Słupsk II2
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Karolina LaskowskaUKS Jasieniak Gdańsk2
Julia MaślińskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Marta BladowskaKS BAT Sierakowice2
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Maja WenglerGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Izabela ThurnUKS Zatoka 95 Puck2
Antonina BurzyńskaEnerga Czarni Słupsk II2
Wiktoria KortasGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Maria JurczakUKS Orzeł Malbork2
Adrianna SuryśEnerga Czarni Słupsk II2
Weronika CzechUKS Morena Miastko II2
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko I2
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk2
Paulina JaskulskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Amelia HallmanKS Alfa Kartuzy2
Oliwia CichomskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Maria SzczudrawaGedania I Gdańsk2
Paulina BobkowskaUKS Jasieniak Gdańsk2
Jessica AdamskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk2
Natalia DawidowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Victoria OttaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Katarzyna Mielko Akademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Anna Kurowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I1
Kinga KrowiakGdyńska Akademia Siatkówki1
Weronika DrywaKS Alfa Kartuzy1
Angelika LubockaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Maja WielgusGedania I Gdańsk1
Vanessa LademannUKS Wilki Chwaszczyno1
Dominika ŻmudzińskaGedania I Gdańsk1