Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno11
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno11
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno11
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno11
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino 11
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 11
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino 11
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 11
Zuzanna JerzykMTS Kwidzyn I10
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino 10
Martyna Podlaska Gedania II Gdańsk10
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Klaudia Bazychowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Zofia RogowskaGedania II Gdańsk10
Kalina SikorskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I10
Klara KowalskaGedania II Gdańsk10
Maja Buła UKS Orzeł Malbork10
Oliwia Harasim UKS Orzeł Malbork10
Oliwia MachGedania II Gdańsk10
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn I10
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino 10
Barbara LisieckaUKS Orzeł Malbork10
Maria Kuc MTS Kwidzyn I10
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn I10
Zuzanna StruzikUKS Orzeł Malbork10
Natalia SzrederMTS Kwidzyn I10
Martyna WiśniewskaUKS Orzeł Malbork10
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko I9
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Aleksandra MarcińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłk Siatkowej Rumia I9
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko I9
Zuzanna RamczykAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Oliwia DrobnikGedania II Gdańsk9
Maja ZdanowiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk9
Zuzanna LeszczyńskaUKS Morena Miastko I9
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino 9
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca9
Adela LewandowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk8
Zofia BindugaUKS Jasieniak Gdańsk8
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk8
Amelia ChoszczKS BAT Sierakowice8
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko I8
Amelia FormelaKS BAT Sierakowice8
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Paulina KordaKS BAT Sierakowice8
Martyna RytlewskaUKS Jasieniak Gdańsk8
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Dominika PiotrowskaKS BAT Sierakowice8
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk8
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno8
Agata KreftSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I8
Kinga BłaszkiewiczGedania II Gdańsk8
Natalia BłądekUKS Orzeł Malbork8
Olga Bernat UKS Zatoka 95 Puck8
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk I8
Ewa CymerUKS Zatoka 95 Puck8
Maja PohlUKS Reda Ciechocino 8
Maja Wierzbicka Energa Czarni Słupsk I8
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk I8
Aleksandra OłowiakUKS Orzeł Malbork8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck8
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk I8
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck8
Marcelina RowińskaUKS Orzeł Malbork8
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko I7
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko I7
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno7
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki7
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk7
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki7
Natalia Pieńkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I7
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki7
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko I7
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Małgorzata KremerGedania II Gdańsk7
Nikola PipkaKS Alfa Kartuzy7
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino 7
Magdalena PiątekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II7
Julia RecławKS Alfa Kartuzy7
Dominika SuświłłoGedania II Gdańsk7
Adrianna ZarębskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II7
Wiktoria SienkiewiczKS Alfa Kartuzy7
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II7
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino 7
Oliwia KupperAkademia Piłk Siatkowej Rumia II7
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki7
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki7
Maja Pawlun Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk7
Dominika ŻukUKS Jasieniak Gdańsk6
Lilia SalekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II6
Dominika DembickaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck6
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn II6
Marta BaranowskaPTPS Człuchów6
Aleksandra LiedtkeGedania II Gdańsk6
Wiktoria KoryznaEnerga Czarni Słupsk II6
Marta BladowskaKS BAT Sierakowice6
Julia PastwaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn II6
Amelia KamińskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Natalia KriesePTPS Człuchów6
Maja PielakGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II6
Marta Mielewczyk KS BAT Sierakowice6
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk6
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk6
Paulina Bańkiewicz Gedania I Gdańsk6
Marta WołoszynPTPS Człuchów6
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki6
Karolina KundeKS BAT Sierakowice6
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk6
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I6
Dobrosława RompaKS BAT Sierakowice6
Alicja Potrykus UKS Zatoka 95 Puck6
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk6
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk6
Anna Stybor Gedania I Gdańsk6
Natalia RomanikPTPS Człuchów6
Nikola Kubarko Energa Czarni Słupsk I6
Amelia DeniuszUKS Morena Miastko II6
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I6
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk I6
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II6
Weronika Karbownik Energa Czarni Słupsk I6
Martyna GocanUKS Morena Miastko II6
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn II6
Aleksandra OzolinEnerga Czarni Słupsk I6
Zuzanna NajmrockaEnerga Czarni Słupsk II6
Joanna Pałucka UKS Zatoka 95 Puck6
Martyna KurdyłaUKS Morena Miastko II6
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn II6
Agata SobczakKS Alfa Kartuzy6
Magdalena PakułaEnerga Czarni Słupsk II6
Oliwia KwiatkowskaUKS Morena Miastko II6
Wiktoria OlesiakUKS Morena Miastko II6
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn II6
Maja Szymańska MTS Kwidzyn I6
Laura DiegnerEnerga Czarni Słupsk II6
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn II6
Zofia OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno6
Oliwia WielgEnerga Czarni Słupsk II6
Wiktoria GinterUKS Morena Miastko II5
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn II5
Aleksandra MarcinkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II5
Zuzanna BułakowskaGedania II Gdańsk5
Anna ButowskaKS Alfa Kartuzy5
Weronika DrywaKS Alfa Kartuzy5
Paulina GnatowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I5
Marta ReszkeGedania II Gdańsk5
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk5
Katarzyna RiegelKS Alfa Kartuzy5
Julia SadowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Julianna SzrederKS Alfa Kartuzy5
Wiktoria KwiatkowskaUKS Morena Miastko II5
Karolina LaskowskaUKS Jasieniak Gdańsk4
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Nadia JochemczakEnerga Czarni Słupsk II4
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck4
Paulina JaskulskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Daria MyśliwiecAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Jowita KraskaPTPS Człuchów4
Weronika RzepkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Eryka MilkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów4
Maja WenglerGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II4
Aleksandra WasiutaUKS Reda Ciechocino 4
Anita Osnowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I4
Julia JachimowskaGedania II Gdańsk4
Julia CiesielskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I4
Aleksandra ProndzińskaPTPS Człuchów4
Jessica AdamskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko I4
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Julia KuzoraGedania II Gdańsk4
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk4
Hanna KujawskaUKS Jasieniak Gdańsk4
Weronika SzmigieroEnerga Czarni Słupsk I4
Roksana Reda MTS Kwidzyn II4
Antonina BurzyńskaEnerga Czarni Słupsk II4
Adrianna SuryśEnerga Czarni Słupsk II4
Weronika CzechUKS Morena Miastko II4
Zuzanna ZającUKS Orzeł Malbork3
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn I3
Agata PlutaGedania I Gdańsk3
Wiktoria KortasGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II3
Liwia BartoszewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Lena PiworowiczPTPS Człuchów3
Amelia HallmanKS Alfa Kartuzy3
Tamara ZabrockaUKS Jasieniak Gdańsk3
Irena KrawczykUKS Zatoka 95 Puck3
Wiktoria PajorGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Paulina BobkowskaUKS Jasieniak Gdańsk3
Martyna JankowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Nikola Płotka KS Alfa Kartuzy3
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Aleksandra GinterUKS Morena Miastko II3
Angelika LubockaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk3
Victoria OttaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I3
Iga MotylewskaUKS Orzeł Malbork3
Weronika KłoskowskaGedania I Gdańsk3
Kornelia MioduckaMTS Kwidzyn I3
Amelia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck3
Natalia RutkowskaEnerga Czarni Słupsk II2
Katarzyna Mielko Akademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Izabela ThurnUKS Zatoka 95 Puck2
Agata LipaEnerga Czarni Słupsk II2
Maria JurczakUKS Orzeł Malbork2
Agata MielnikowGedania I Gdańsk2
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko I2
Agata HalkiewiczUKS Reda Ciechocino 2
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn II2
Anna Kurowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Natalia DawidowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Klaudia MarcińczykGdyńska Akademia Siatkówki2
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk2
Julia MaślińskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Julia StaniuchAkademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Oliwia CichomskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Maria SzczudrawaGedania I Gdańsk2
Zuzanna PeplińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Waleria Oprawa MTS Kwidzyn I2
Agata DydymskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Antonina DumańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Zuzanna ZajdaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Vanessa BulendaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II1
Kinga KrowiakGdyńska Akademia Siatkówki1
Vanessa LademannUKS Wilki Chwaszczyno1
Maja WielgusGedania I Gdańsk1
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Dominika ŻmudzińskaGedania I Gdańsk1