Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Wiktoria BorysGedania Gdańsk6
Aleksandra HincaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Aleksandra BrzoskowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Zuzanna KocembaGedania Gdańsk6
Aleksandra WikaAkademia Plińskiego & Wika Reda6
Natalia KaliskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Sara DorawaSPS Lębork 6
Katarzyna KwiatkowskaTPS Czarni I Słupsk6
Daria WicaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Gabriela BędzimierowskaUKS Piast Kobylnica 6
Agata MajrowskaSPS Lębork 6
Julia CencelekGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Jadwiga GuzewskaUKS Piast Kobylnica 6
Wiktoria MiotkSPS Lębork 6
Julia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck I6
Martyna RytaSPS Lębork 6
Julia KiernozekUKS Zatoka 95 Puck I6
Michalina KuśmierczykUKS Piast Kobylnica 6
Alicja StanuchSPS Lębork 6
Alicja StefańskaUKS Zatoka 95 Puck I6
Olimpia CzajkaSPS Lębork 6
Anna StefańskaUKS Zatoka 95 Puck I6
Joanna ZimnowodaSPS Lębork 6
Amelia KamińskaGedania Gdańsk6
Maria BoniekTPS Czarni I Słupsk6
Magdalena BorysewiczGedania Gdańsk6
Zuzanna ŚliwiakGedania Gdańsk6
Amelia FiodorowiczGedania Gdańsk6
Antonina KozdrowskaTPS Czarni I Słupsk6
Aleksandra KasztelanMTS Kwidzyn I5
Natalia Pieńkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Alicja DabkiewiczGedania Gdańsk5
Martyna SiecińskaSKS Pępowo5
Nadia BaumertAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Karolina DziubakiewiczAkademia Plińskiego & Wika Reda5
Oliwia SzuszakiewiczSKS Pępowo5
Nadia SamelAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Zofia LitwicGedania Gdańsk5
Iga WieczyńskaSKS Pępowo5
Helena SarnaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Weronika ŻulewskaGedania Gdańsk5
Aleksandra KorzyniewskaTPS Czarni I Słupsk5
Lidia SmolakAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Anna NikelskaAkademia Plińskiego & Wika Reda5
Marta NaczkGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Paulina BobruckaAkademia Plińskiego & Wika Reda5
Marlena GrudzińskaSPS Lębork 5
Martyna CymerUKS Zatoka 95 Puck II5
Maja FormelaAkademia Plińskiego & Wika Reda5
Aleksandra GardzielewskaUKS Zatoka 95 Puck II5
Weronika KasAkademia Plińskiego & Wika Reda5
Aleksandra PróchniakUKS Piast Kobylnica 5
Natalia LewańczykAkademia Plińskiego & Wika Reda5
Aniela WiśniewskaMTS Kwidzyn I5
Wiktoria KiziukiewiczUKS Piast Kobylnica 5
Nikola OssowskaUKS Zatoka 95 Puck II5
Hanna SzornakUKS Zatoka 95 Puck II5
Matylda WróblewskaMTS Kwidzyn I5
Martyna ByczkowskaSKS Pępowo5
Iga DoboszMTS Kwidzyn I5
Julia MagrianAkademia Plińskiego & Wika Reda5
Michalina IwanickaSKS Pępowo5
Amelia JaschkeUKS Zatoka 95 Puck I5
Marta JaworskaMTS Kwidzyn I5
Martyna PouchAkademia Plińskiego & Wika Reda5
Kornelia MielewczykAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Martyna MajkutSKS Pępowo4
Pola MadziewiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Wiktoria SzymańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Daria SobiechUKS Orzeł Malbork4
Karolina ChludzińskaGdyńska Akademia Siatkówki 4
Maja MiotkUKS Jasieniak Gdańsk4
Kaja HalabaTPS Czarni I Słupsk4
Karolina Miszkowicz-AdamowiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Zofia VogelsingerUKS Orzeł Malbork4
Maya PrzychodzkaUKS Jasieniak Gdańsk4
Katarzyna NeumannKATS Alpat Gdynia4
Maja RogaczewskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Karolina KolanGedania Gdańsk4
Laura SzuksztaUKS Orzeł Malbork4
Antonina SzmurłoUKS Jasieniak Gdańsk4
Blanka TatrockaKATS Alpat Gdynia4
Zuzanna TrzeciakKATS Alpat Gdynia4
Lena GrzybAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Julia TrepczykUKS Jasieniak Gdańsk4
Amelia WiatrakTPS Czarni I Słupsk4
Patrycja Kamba-KibatshiKATS Alpat Gdynia4
Maria KurnatowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Helena KarszniaAkademia Plińskiego & Wika Reda4
Maja ChojaczykUKS Jasieniak Gdańsk4
Anna RochnowskaKATS Alpat Gdynia4
Natalia PacuszkaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Zuzanna KosińskaUKS Piast Kobylnica 4
Ewa ShelukhinaKATS Alpat Gdynia4
Klaudia PozorskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Antonina KłosowskaUKS Jasieniak Gdańsk4
Oliwia SztormowskaKATS Alpat Gdynia4
Oliwia SkrzypkowskaUKS Zatoka 95 Puck I4
Nadia MalinowskaUKS Piast Kobylnica 4
Martyna CyrzanGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Luiza KulwikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Natalia ChruszczGdyńska Akademia Siatkówki 4
Iga NowakUKS Piast Kobylnica 4
Karolina KoprowskaTPS Czarni I Słupsk4
Zuzanna ŻołędziewskaUKS Orzeł Malbork4
Martyna CybulskaGdyńska Akademia Siatkówki 4
Zofia FrejnagielMTS Kwidzyn I4
Alicja KoprowskaTPS Czarni I Słupsk4
Małgorzata JakubczykUKS Orzeł Malbork4
Paulina HinzGdyńska Akademia Siatkówki 4
Weronika MieczkowskaUKS Zatoka 95 Puck I4
Klaudia SudnikGedania Gdańsk4
Oliwia WasilewskaUKS Orzeł Malbork4
Natalia KaczmarskaGdyńska Akademia Siatkówki 4
Wiktoria MielnikUKS Zatoka 95 Puck I4
Anastazja LewińskaAkademia Plińskiego & Wika Reda4
Rima CzernialisAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Zuzanna KarszniaUKS Zatoka 95 Puck I4
Maja DymekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Alicja KrampGdyńska Akademia Siatkówki 4
Roksana KasińskaTPS Czarni I Słupsk4
Natalia MarszałekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Lena PokrzywińskaGdyńska Akademia Siatkówki 4
Oliwia Marta JankSKS Pępowo4
Martyna BruździakUKS Jasieniak Gdańsk4
Julia ŁobaczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk4
Julia GdowskaUKS Piast Kobylnica 4
Aleksandra ParuzelUKS Piast Kobylnica 3
Zuzanna RompaAkademia Plińskiego & Wika Reda3
Iga MichalakStowarzyszenie Nasza Gedania 3
Nadia ŚwiderskaAkademia Plińskiego & Wika Reda3
Martyna SikoraStowarzyszenie Nasza Gedania 3
Maja ŚwierczyńskaMTS Kwidzyn I3
Antonina SyldatkSKS Pępowo3
Joanna SzycStowarzyszenie Nasza Gedania 3
Milena DunajskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II3
Oliwia UrbanowiczStowarzyszenie Nasza Gedania 3
Alicja DudijStowarzyszenie Nasza Gedania 3
Kinga ManistaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Martyna DawidowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Maja SzafarewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Roksana Roszkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I3
Julia BoguckaUKS Jasieniak Gdańsk3
Aleksandra MrozickaTPS Czarni I Słupsk3
Dominika JaniakUKS Zatoka 95 Puck II3
Julianna JażdżewskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Wiktoria PiastowskaAkademia Plińskiego & Wika Reda3
Oliwia SzatkowskaSKS Pępowo3
Roksana BurczykUKS Zatoka 95 Puck II3
Oliwia GłodowiczUKS Zatoka 95 Puck II3
Oliwia KupperAkademia Piłk Siatkowej Rumia I3
Zuzanna Nadolska UKS Orzeł Subkowy3
Ida TulibackaKATS Alpat Gdynia3
Oliwia MametUKS Wilki Chwaszczyno3
Julia WinnickaMTS Kwidzyn I3
Zuzanna ZajdaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I3
Amelia BorrisUKS Orzeł Subkowy3
Kornelia SzymoniakAkademia Piłk Siatkowej Rumia I3
Weronika LeśnikowskaUKS Zatoka 95 Puck II3
Zuzanna CzechowskaUKS Orzeł Subkowy3
Wiktoria WasilewskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Nadia Sowa Stowarzyszenie Nasza Gedania 3
Lilla SałekAkademia Piłk Siatkowej Rumia I3
Jadwiga KrólikowskaUKS Orzeł Subkowy3
Alicja DagilStowarzyszenie Nasza Gedania 3
Julia SkorupskaUKS Piast Kobylnica 3
Oliwia ŻyłówAkademia Piłk Siatkowej Rumia I3
Roksana WidełkaUKS Zatoka 95 Puck II3
Julia LaskowskaUKS Orzeł Subkowy3
Maria KopećGdyńska Akademia Siatkówki 3
Martyna AftańskaStowarzyszenie Nasza Gedania 3
Amelia DanowskaUKS Zatoka 95 Puck I3
Lena CzaploStowarzyszenie Nasza Gedania 3
Marta SadowskaUKS Orzeł Malbork3
Martyna JasińskaUKS Zatoka 95 Puck I3
Daria BylczyńskaMTS Kwidzyn I3
Suzana JasińskaUKS Zatoka 95 Puck I2
Alicja BondaKaEmKa STAROGARD GD.2
Amelia SemmerlingGdyńska Akademia Siatkówki 2
Joanna KruszyńskaUKS Jasieniak Gdańsk2
Natalia ZubkaUKS Piast Kobylnica 2
Klaudia LonnKaEmKa STAROGARD GD.2
Amelia ŻurawskaKaEmKa STAROGARD GD.2
Martyna RuszkowskaGolden ORZEŁ Malbork2
Magdalena KaczorowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Nadia ZdrojewskaKaEmKa STAROGARD GD.2
Patrycja PaszkeTPS Czarni I Słupsk2
Martyna MężyńskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Maja GłuchowskaAkademia Plińskiego & Wika Reda2
Nadia GrochowskaKaEmKa STAROGARD GD.2
Klaudia BartelikGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Zofia JanikGedania Gdańsk2
Hanna SkibaSKS Pępowo2
Halszka WiercińskaMTS Kwidzyn I2
Vanessa BulendaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I2
Agata NieradkoUKS Jasieniak Gdańsk2
Matylda MazuśUKS Zatoka 95 Puck II2
Hanna SłomińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Zuzanna FularczykAkademia Plińskiego & Wika Reda2
Julia PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Maja KarczewskaUKS Wilki Chwaszczyno2
Kinga BartelikGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Urszula LeliwaUKS Wilki Chwaszczyno2
Paulina MejnaUKS Wilki Chwaszczyno2
Patrycja Wiśniewska KaEmKa STAROGARD GD.2
Natalia NiewiadomskaUKS Wilki Chwaszczyno2
Nadia KamińskaKaEmKa STAROGARD GD.2
Laura KulingKaEmKa STAROGARD GD.2
Natalia RzepczykUKS Orzeł Subkowy2
Eliza JankowskaUKS Orzeł Malbork2
Oliwia SzczeblewskaKaEmKa STAROGARD GD.2
Zofia KulinUKS Orzeł Malbork2
Kaja MalczewskaStowarzyszenie Nasza Gedania 2
Bianka MaliszewskaUKS Orzeł Malbork1
Patrycja BroniszewskaTPS Czarni I Słupsk1
Dominika MiśkówGdyńska Akademia Siatkówki 1
Nadia FrąckowiakStowarzyszenie Nasza Gedania 1
Lena RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki 1
Martyna FularczykStowarzyszenie Nasza Gedania 1
Maria SzyndlerAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Zuzanna KrzyżańskaUKS Zatoka 95 Puck II1
Daria GburczykSPS Lębork 1
Zuzanna MyszkierStowarzyszenie Nasza Gedania 1
Maria KrasickaStowarzyszenie Nasza Gedania 1
Weronika ŁukaszewskaMTS Kwidzyn I1
Kinga PustkowskaUKS Orzeł Subkowy1
Oliwia KosobudzkaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Maja KoseckaKaEmKa STAROGARD GD.1
Maria Kurowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Joanna LipińskaUKS Wilki Chwaszczyno1
Martyna BuławskaTPS Czarni II Słupsk1
Patrycja CieślickaTPS Czarni II Słupsk1
Samanta SzmidtkeUKS Wilki Chwaszczyno1
Roksana NazorekMTS Kwidzyn I1
Zuzanna KoldaTPS Czarni II Słupsk1
Laura MulawaTPS Czarni II Słupsk1
Barbara WawrzyniakUKS Wilki Chwaszczyno1
Oliwia ParadowskaTPS Czarni II Słupsk1
Maja GojtowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Julia GralewskaUKS Orzeł Malbork1
Kamila ReinertTPS Czarni II Słupsk1
Olga PiętkaUKS Orzeł Malbork1
Julia SzudzikTPS Czarni II Słupsk1
Pola ZdybUKS Orzeł Subkowy1
Iga WykaGKS Wieżyca 2011 Stężyca1