Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Amelia KamińskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.24
Maja PielakSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.24
Julia PastwaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.24
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.24
Zuzanna LiederGdyńska Akademia Siatkówki 23
Martyna Podlaska Gedania Gdańsk23
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki 23
Maria SzczudrawaGedania Gdańsk23
Zofia RogowskaGedania Gdańsk23
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki 23
Małgorzata KremerGedania Gdańsk23
Oliwia MachGedania Gdańsk23
Zofia BindugaGedania Gdańsk23
Martyna RytlewskaGedania Gdańsk23
Paulina GnatowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.23
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki 23
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki 23
Natalia DomzałaGdyńska Akademia Siatkówki 22
Wiktoria RzepkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.22
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki 21
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I21
Dominika ŻmudzińskaGedania Gdańsk21
Maja WenglerSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.21
Kinga BłaszkiewiczGedania Gdańsk21
Maria WiśniewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I21
Katarzyna Mielko Akademia Piłki Siatkowej Rumia I21
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I21
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I21
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I21
Barbara LisieckaGolden ORZEŁ Malbork20
Marcelina RowińskaGolden ORZEŁ Malbork20
Zuzanna StruzikGolden ORZEŁ Malbork20
Martyna WiśniewskaGolden ORZEŁ Malbork20
Dominika DembickaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.20
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki 20
Maja Buła Golden ORZEŁ Malbork20
Natalia BłądekGolden ORZEŁ Malbork20
Julia ŁobaczAkademia Siatkówki Trefl 19
Zuzanna UrbańskaGolden ORZEŁ Malbork19
Lilia SalekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II19
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn I19
Nikola NiszczakMTS Kwidzyn II19
Zuzanna SaplettaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II19
Milena PikulMTS Kwidzyn II19
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn I19
Liwia BartoszewiczAkademia Siatkówki Trefl 19
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl 19
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn I19
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia I19
Martyna JankowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca19
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca19
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl 19
Zuzanna ZajdaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II18
Oliwia DrobnikGedania Gdańsk18
Wiktoria PajorGKS Wieżyca 2011 Stężyca18
Zuzanna PeplińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca18
Weronika WęsierskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca18
Athina GaliatsatosAkademia Piłki Siatkowej Rumia I18
Adrianna PakiełaSPS Lębork 17
Natalia GóralskaMTS Kwidzyn II17
Oliwia BodalMTS Kwidzyn II17
Vanessa BulendaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II17
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn I17
Maja DomżalskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II17
Paulina ObuchowskaMTS Kwidzyn II17
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn I17
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca17
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn I17
Sara DorawaSPS Lębork 17
Wiktoria MiotkSPS Lębork 17
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn I16
Aleksandra KowalczykUKS Libero MOS Starogard Gd.16
Natalia Kłos UKS Libero MOS Starogard Gd.16
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca16
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn I16
Adrianna Mańkiewicz UKS Libero MOS Starogard Gd.16
Julia KittowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.16
Zuzanna NawójUKS Libero MOS Starogard Gd.16
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl 16
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk16
Oliwia KąpickaAkademia Siatkówki Trefl 16
Martyna CybulskaTEAM GAS 200716
Daria LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno16
Hanna KujawskaUKS Jasieniak Gdańsk16
Zuzanna ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno16
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk16
Celina BulińskaAkademia Siatkówki Trefl 15
Martyna RytaSPS Lębork 15
Alicja StanuchSPS Lębork 15
Anna SawickaUKS Jasieniak Gdańsk15
Oliwia CiechomskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II15
Maja KobusMTS Kwidzyn III15
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno15
Martyna KrólMTS Kwidzyn III15
Wiktoria ReimusUKS Libero MOS Starogard Gd.15
Amelia WyrzykowskaMTS Kwidzyn III15
Agata MajrowskaSPS Lębork 15
Natalia KaczmarskaTEAM GAS 200715
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk14
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk14
Alicja KrampTEAM GAS 200714
Julia WickaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego14
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn I14
Gabriela MichalikTEAM GAS 200714
Lena PokrzywińskaTEAM GAS 200714
Nicole WesołowskaTEAM GAS 200714
Maja FormelaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego14
Magdalena BorysewiczUKS Wilki Chwaszczyno14
Zuzanna FularczykAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego14
Oliwia BembenistaUKS Libero MOS Starogard Gd.14
Iga MotylewskaGolden ORZEŁ Malbork14
Magdalena KlokaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego14
Martyna BuraczyńskaUKS Wilki Chwaszczyno14
Julia GrotUKS Wilki Chwaszczyno14
Nicola PerzyńskaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego14
Paulina HinzTEAM GAS 200714
Aleksandra RykUKS Libero MOS Starogard Gd.14
Zuzanna RompaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego14
Nikola TarnawskaUKS Reda Ciechocino 13
Malwina KopijMTS Kwidzyn II13
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl 13
Małgorzata OrlikowskaTEAM GAS 200713
Zofia CzechowskaMTS Kwidzyn III13
Natalia ChruszczTEAM GAS 200713
Julia JachimowskaGedania Gdańsk13
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca13
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 13
Kornelia SzymoniakAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Julia BrzeskaUKS Wilki Chwaszczyno13
Paulina BobruckaUKS Reda Ciechocino 13
Julia MalinowskaMTS Kwidzyn III13
Weronika KasAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego13
Maja PiątkowskaMTS Kwidzyn III13
Julia MagrianAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego13
Maja AdamowiczSPS Lębork 13
Oliwia PaprzyckaUKS Libero MOS Starogard Gd.13
Paulina LeszczyńskaUKS Reda Ciechocino 13
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl 13
Weronika WasilewskaALPAT Gdynia 12
Zuzanna ZawadzkaUKS Wilki Chwaszczyno12
Aleksandra MarglarczykCzarni Słupsk12
Zofia MachnickaGdyńska Akademia Siatkówki 12
Dominika MazurekCzarni Słupsk12
Zuzanna BułakowskaGedania Gdańsk12
Pola MadziewiczAkademia Siatkówki Trefl 12
Anna PaziewskaCzarni Słupsk12
Pola SławekCzarni Słupsk12
Aleksandra KalitowskaALPAT Gdynia 12
Zuzanna MajsterekALPAT Gdynia 12
Adrianna SmejaALPAT Gdynia 12
Dominika WarszakowskaGdyńska Akademia Siatkówki 12
Marta Reszka Gedania Gdańsk11
Oliwia KupperAkademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Julia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck11
Małgorzata RodzochUKS Jasieniak Gdańsk11
Jagoda WierzchowskaAkademia Siatkówki Trefl 11
Paulina LewińskaSPS Lębork 11
Agata MarcyniukUKS Reda Ciechocino 11
Oliwia SkrzypkowskaUKS Zatoka 95 Puck11
Martyna BruździakUKS Jasieniak Gdańsk11
Aleksandra BuchowieckaUKS Wilki Chwaszczyno11
Dominika MuzolfMTS Kwidzyn III11
Wiktoria WawrowskaCzarni Słupsk11
Hanna SaplettaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II11
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk11
Hanna MijasUKS Reda Ciechocino 11
Martyna PawlikUKS Reda Ciechocino 11
Zuzanna NajmrockaCzarni Słupsk10
Barbara KrólikTEAM GAS 200710
Agata LipaCzarni Słupsk10
Maria BoniekCzarni Słupsk10
Karolina KrywućCzarni Słupsk10
Karolina KoprowskaCzarni Słupsk10
Julia KiernozekUKS Zatoka 95 Puck10
Alicja StefańskaUKS Zatoka 95 Puck10
Zofia NeumannALPAT Gdynia 10
Martyna PouchAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego10
Natalia SadowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.9
Julia RompczykAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego9
Halina KozłowskaTEAM GAS 20079
Julia KarpińskaMTS Kwidzyn II9
Elżbieta SarnaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Amelia DomańskaALPAT Gdynia 9
Anna StefańskaUKS Zatoka 95 Puck9
Jadwiga Górska ALPAT Gdynia 9
Barbara OkońskaMTS Kwidzyn II8
Nina SosnowskaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego8
Daria GburczykSPS Lębork 8
Iga JarczyńskaSPS Lębork 8
Maja KlejbachMTS Kwidzyn II8
Blanka KunaGdyńska Akademia Siatkówki 8
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck8
Weronika Grzegorzek ALPAT Gdynia 8
Andżelika ŚwiackaCzarni Słupsk8
Kinga WentkUKS Wilki Chwaszczyno8
Amelia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 7
Maria WilczewskaAkademia Siatkówki Trefl 7
Nikole SzymańskaMTS Kwidzyn II7
Amelia DyjasCzarni Słupsk7
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck7
Lilianna KreftUKS Reda Ciechocino 7
Aleksandra StecMTS Kwidzyn III7
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Martyna RządkowskaMTS Kwidzyn II6
Amelia FiodorowiczUKS Wilki Chwaszczyno6
Zuzanna ZającGolden ORZEŁ Malbork6
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno6
Maria SzyndlerAkademia Siatkówki Trefl 6
Malwina SzemborowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Nikola CappellutiUKS Reda Ciechocino 6
Marlena GrudzińskaSPS Lębork 6
Wiktoria KortasSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.5
Iga KuchtaTEAM GAS 20075
Magdalena BiałowąsUKS Zatoka 95 Puck5
Julia DombrowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.5
Aleksandra KorzyniewskaCzarni Słupsk5
Oliwia JerzykMTS Kwidzyn III5
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Karolina RomackaCzarni Słupsk5
Zofia LasotaUKS Zatoka 95 Puck5
Klaudia KorzeneckaUKS Reda Ciechocino 5
Julia WurlAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego5
Zuzanna JędrzejowskaMTS Kwidzyn III5
Wiktoria MielnikUKS Zatoka 95 Puck4
Nadia ŚwiderskaUKS Reda Ciechocino 4
Karolina Miszkowicz-AdamowiczAkademia Siatkówki Trefl 4
Wiktoria KlawonAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Roksana Reda MTS Kwidzyn I4
Sandra KępkaAkademia Siatkówki Trefl 4
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno4
Michalina MamcarzUKS Libero MOS Starogard Gd.4
Roksana KasińskaCzarni Słupsk4
Natalia MarculewiczUKS Libero MOS Starogard Gd.4
Julia SadowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck3
Dominika ŻukUKS Jasieniak Gdańsk3
Natalia KozakUKS Libero MOS Starogard Gd.3
Agata DydymskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Zuzanna BuszmannGdyńska Akademia Siatkówki 3
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck3
Paulina BobkowskaUKS Jasieniak Gdańsk3
Maja SobczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Laura SidorkiewiczAkademia Siatkówki Trefl 3
Zuzanna ŻołędziewskaGolden ORZEŁ Malbork3
Martyna JaromińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Weronika DrywaGedania Gdańsk3
Maja RogaczewskaAkademia Siatkówki Trefl 3
Aleksandra OłowiakGolden ORZEŁ Malbork3
Agata HalkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Victoria OttaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.2
Kinga StoppelMTS Kwidzyn III2
Agata SzatkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.2
Julia RehmusMTS Kwidzyn II2
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Weronika SpicaUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Olimpia CzajkaSPS Lębork 2
Maja Konderak UKS Libero MOS Starogard Gd.2
Maja SzychMTS Kwidzyn III2
Sara KulaszewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Kaja KarabinUKS Jasieniak Gdańsk1
Agnieszka TilsenUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Melania KąkolGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Anna SocikAkademia Piłki Siatkowej Rumia I1
Julia KozłowskaMTS Kwidzyn III1
Weronika MieczkowskaUKS Zatoka 95 Puck1
Maria JurczakGolden ORZEŁ Malbork1