Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Anna LaskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Eliza Ropela-PuzdrowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Kinga Borzyszkowska UKS Morena Miastko I6
Sandra Lankamer UKS Morena Miastko I6
Amelia Płaczkowska UKS Morena Miastko I6
Nikola Trzecińska UKS Morena Miastko I6
Zuzanna LeszczyńskaUKS Morena Miastko I6
Klaudia Bronk GKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Dominika GórakGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Magdalena KozikowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Magdalena PiątekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Adrianna ZarębskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Julia SadowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Oliwia KupperAkademia Piłk Siatkowej Rumia II5
Lilia SalekAkademia Piłk Siatkowej Rumia II4
Marta BaranowskaPTPS Człuchów4
Nicole Niewolska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Jowita KraskaPTPS Człuchów4
Klaudia Bazychowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Natalia KriesePTPS Człuchów4
Kalina SikorskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki4
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Wiktoria Śmigiel Gdyńska Akademia Siatkówki4
Marta WołoszynPTPS Człuchów4
Karolina PosańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Kinga Kiryłko UKS Morena Miastko I4
Zuzanna KwidzińskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia I4
Kinga Gużyńska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Nicole Rogalska Gdyńska Akademia Siatkówki4
Aleksandra ProndzińskaPTPS Człuchów4
Nadia Bodnar UKS Morena Miastko I4
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki4
Natalia RomaniukPTPS Człuchów4
Aleksandra StubbaUKS Wilki Chwaszczyno4
Sylwia Pliskowska UKS Morena Miastko I4
Nina ŻurowskaGdyńska Akademia Siatkówki4
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno4
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno4
Klaudia MagrianUKS Wilki Chwaszczyno4
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno4
Emilia SteinkeUKS Reda Ciechocino 3
Natalia BłądekUKS Orzeł Malbork3
Zuzanna LiederUKS Reda Ciechocino 3
Barbara LisieckaUKS Orzeł Malbork3
Amelia RoczyniewskaUKS Reda Ciechocino 3
Aleksandra OłowiakUKS Orzeł Malbork3
Liliana TaddaUKS Reda Ciechocino 3
Zuzanna StruzikUKS Orzeł Malbork3
Martyna WiśniewskaUKS Orzeł Malbork3
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 3
Anna ButowskaKS Alfa Kartuzy3
Oliwia StrojnowskaUKS Wilki Chwaszczyno3
Nikola PipkaKS Alfa Kartuzy3
Nikola Płotka KS Alfa Kartuzy3
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki3
Julia RecławKS Alfa Kartuzy3
Katarzyna RiegelKS Alfa Kartuzy3
Maja Orwat UKS Reda Ciechocino 3
Wiktoria SienkiewiczKS Alfa Kartuzy3
Oliwia DymekUKS Reda Ciechocino 3
Maja Buła UKS Orzeł Malbork3
Natalia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 3
Oliwia Harasim UKS Orzeł Malbork3
Julianna SzrederKS Alfa Kartuzy3
Zofia OlejniczakUKS Wilki Chwaszczyno2
Kinga Domjan Gedania I Gdańsk2
Martyna Brzozowska MTS Kwidzyn I2
Maja ZdanowiczAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Antonina DumańskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Oliwia CichomskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Paulina Bańkiewicz Gedania I Gdańsk2
Maria Kuc MTS Kwidzyn I2
Zuzanna NajmrockaEnerga Czarni Słupsk II2
Agnieszka Cieślik Gedania I Gdańsk2
Martyna Mierzejewska MTS Kwidzyn I2
Magdalena PakułaEnerga Czarni Słupsk II2
Wiktoria Jaśko Gedania I Gdańsk2
Julia Niedbalska MTS Kwidzyn I2
Laura DiegnerEnerga Czarni Słupsk II2
Anna Stybor Gedania I Gdańsk2
Natalia SzrederMTS Kwidzyn I2
Dominika DembickaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Magdalena WisieckaPTPS Człuchów2
Oliwia WielgEnerga Czarni Słupsk II2
Kinga ŁukomskaGedania I Gdańsk2
Zuzanna JerzykMTS Kwidzyn I2
Julia PastwaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Amelia KamińskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Nadia JochemczakEnerga Czarni Słupsk II2
Zofia MachnickaUKS Reda Ciechocino 2
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn II2
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki2
Aleksandra MarcinkowskaGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Marta BladowskaKS BAT Sierakowice2
Wiktoria KoryznaEnerga Czarni Słupsk II2
Alicja IwulskaUKS Wilki Chwaszczyno2
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn II2
Maja PielakGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Amelia ChoszczKS BAT Sierakowice2
Agata LipaEnerga Czarni Słupsk II2
Amelia HallmanKS Alfa Kartuzy2
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn II2
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn II2
Maja WenglerGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II2
Amelia FormelaKS BAT Sierakowice2
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn II2
Paulina KordaKS BAT Sierakowice2
Amelia DeniuszUKS Morena Miastko II2
Oliwia Milkowska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Nikola Kubarko Energa Czarni Słupsk I2
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn II2
Karolina KundeKS BAT Sierakowice2
Laura Wiśniewska STAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Wiktoria Wosińska UKS Morena Miastko I2
Maja Pawlun Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Zuzanna Lipa Energa Czarni Słupsk I2
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn II2
Dominika PiotrowskaKS BAT Sierakowice2
Martyna GocanUKS Morena Miastko II2
Weronika BudzyłaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Adela LewandowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Marta GrabowskaEnerga Czarni Słupsk I2
Maja Wierzbicka Energa Czarni Słupsk I2
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn II2
Dobrosława RompaKS BAT Sierakowice2
Martyna KurdyłaUKS Morena Miastko II2
Oliwia SzwedaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Karolina CemkaEnerga Czarni Słupsk I2
Marcelina RowińskaUKS Orzeł Malbork2
Jessica AdamskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Oliwia KwiatkowskaUKS Morena Miastko II2
Agata KreftSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Aleksandra MarcińskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Agata SobczakKS Alfa Kartuzy2
Aleksandra MarglarczykEnerga Czarni Słupsk I2
Natalia DawidowskaAkademia Piłk Siatkowej Rumia II2
Wiktoria OlesiakUKS Morena Miastko II2
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.I2
Zuzanna RamczykAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk2
Wiktoria KwiatkowskaUKS Morena Miastko II1
Wiktoria GinterUKS Morena Miastko II1
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Maja PohlUKS Reda Ciechocino 1
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Iga MotylewskaUKS Orzeł Malbork1
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl Gdańsk1
Marta Mielewczyk KS BAT Sierakowice1
Zuzanna ZającUKS Orzeł Malbork1
Ewa PłocharczykGedania I Gdańsk1
Lena PiworowiczPTPS Człuchów1
Maria SzczudrawaGedania I Gdańsk1
Weronika DrywaKS Alfa Kartuzy1
Maja WielgusGedania I Gdańsk1
Natalia Pieńkowska Akademia Piłk Siatkowej Rumia I1
Dominika ŻmudzińskaGedania I Gdańsk1
Wiktoria KortasGrupa Termetal KaEmKa Starogard Gd.II1
Weronika KłoskowskaGedania I Gdańsk1
Aleksandra GinterUKS Morena Miastko II1
Kinga KrowiakGdyńska Akademia Siatkówki1
Maja MoczadłoMTS Kwidzyn I1