Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Maja Buła Golden ORZEŁ Malbork16
Natalia BłądekGolden ORZEŁ Malbork16
Barbara LisieckaGolden ORZEŁ Malbork16
Marcelina RowińskaGolden ORZEŁ Malbork16
Zuzanna StruzikGolden ORZEŁ Malbork16
Martyna WiśniewskaGolden ORZEŁ Malbork16
Liwia BartoszewiczAkademia Siatkówki Trefl 15
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl 15
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl 15
Julia ŁobaczAkademia Siatkówki Trefl 15
Zuzanna UrbańskaGolden ORZEŁ Malbork15
Lilia SalekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II15
Oliwia CiechomskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II15
Nikola NiszczakMTS Kwidzyn II15
Zuzanna SaplettaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II15
Milena PikulMTS Kwidzyn II15
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl 14
Oliwia KąpickaAkademia Siatkówki Trefl 14
Julia PastwaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.14
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.14
Amelia KamińskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.14
Maja PielakSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.14
Zuzanna ZajdaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II14
Oliwia MachGedania Gdańsk13
Zofia BindugaGedania Gdańsk13
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn I13
Martyna RytlewskaGedania Gdańsk13
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki 13
Paulina GnatowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.13
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki 13
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki 13
Zuzanna LiederGdyńska Akademia Siatkówki 13
Martyna Podlaska Gedania Gdańsk13
Natalia GóralskaMTS Kwidzyn II13
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki 13
Maria SzczudrawaGedania Gdańsk13
Oliwia BodalMTS Kwidzyn II13
Vanessa BulendaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn I13
Kinga BłaszkiewiczGedania Gdańsk13
Zofia RogowskaGedania Gdańsk13
Maja DomżalskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II13
Paulina ObuchowskaMTS Kwidzyn II13
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki 13
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn I13
Małgorzata KremerGedania Gdańsk13
Julia KittowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.12
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk12
Zuzanna NawójUKS Libero MOS Starogard Gd.12
Dominika DembickaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.12
Martyna CybulskaTEAM GAS 200712
Hanna KujawskaUKS Jasieniak Gdańsk12
Paulina HinzTEAM GAS 200712
Daria LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno12
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk12
Zuzanna ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno12
Alicja KrampTEAM GAS 200712
Maja WenglerSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.12
Anna SawickaUKS Jasieniak Gdańsk12
Gabriela MichalikTEAM GAS 200712
Natalia DomzałaGdyńska Akademia Siatkówki 12
Wiktoria RzepkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.12
Aleksandra KowalczykUKS Libero MOS Starogard Gd.12
Natalia Kłos UKS Libero MOS Starogard Gd.12
Nicole WesołowskaTEAM GAS 200712
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn I12
Adrianna Mańkiewicz UKS Libero MOS Starogard Gd.12
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn I11
Paulina BobruckaUKS Reda Ciechocino 11
Julia MalinowskaMTS Kwidzyn III11
Zuzanna PeplińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Weronika WęsierskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Martyna JankowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Sara DorawaSPS Lębork 11
Paulina LeszczyńskaUKS Reda Ciechocino 11
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca11
Agata MajrowskaSPS Lębork 11
Wiktoria ReimusUKS Libero MOS Starogard Gd.11
Amelia WyrzykowskaMTS Kwidzyn III11
Wiktoria MiotkSPS Lębork 11
Adrianna PakiełaSPS Lębork 11
Celina BulińskaAkademia Siatkówki Trefl 11
Nikola TarnawskaUKS Reda Ciechocino 11
Alicja StanuchSPS Lębork 11
Zofia MachnickaGdyńska Akademia Siatkówki 11
Dominika ŻmudzińskaGedania Gdańsk11
Małgorzata OrlikowskaTEAM GAS 200711
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn I11
Lena PokrzywińskaTEAM GAS 200711
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn I11
Pola MadziewiczAkademia Siatkówki Trefl 11
Oliwia DrobnikGedania Gdańsk11
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno11
Natalia ChruszczTEAM GAS 200711
Maja KobusMTS Kwidzyn III11
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 11
Martyna KrólMTS Kwidzyn III11
Wiktoria PajorGKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Hanna SaplettaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II10
Aleksandra KalitowskaALPAT Gdynia 10
Iga MotylewskaGolden ORZEŁ Malbork10
Dominika MuzolfMTS Kwidzyn III10
Magdalena KlokaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego10
Wiktoria WawrowskaCzarni Słupsk10
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki 10
Martyna BuraczyńskaUKS Wilki Chwaszczyno10
Julia MagrianAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego10
Zuzanna MajsterekALPAT Gdynia 10
Julia GrotUKS Wilki Chwaszczyno10
Nicola PerzyńskaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego10
Natalia KaczmarskaTEAM GAS 200710
Adrianna SmejaALPAT Gdynia 10
Aleksandra RykUKS Libero MOS Starogard Gd.10
Zuzanna RompaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego10
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk10
Weronika WasilewskaALPAT Gdynia 10
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk10
Aleksandra MarglarczykCzarni Słupsk10
Julia WickaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego10
Barbara KrólikTEAM GAS 200710
Zuzanna NajmrockaCzarni Słupsk10
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn I10
Malwina KopijMTS Kwidzyn II10
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl 10
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn I10
Dominika MazurekCzarni Słupsk10
Anna PaziewskaCzarni Słupsk10
Maja FormelaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego10
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca10
Oliwia BembenistaUKS Libero MOS Starogard Gd.10
Magdalena BorysewiczUKS Wilki Chwaszczyno10
Zuzanna FularczykAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego10
Pola SławekCzarni Słupsk10
Amelia DomańskaALPAT Gdynia 9
Julia BrzeskaUKS Wilki Chwaszczyno9
Weronika KasAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego9
Maja AdamowiczSPS Lębork 9
Katarzyna Mielko Akademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Maja PiątkowskaMTS Kwidzyn III9
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk9
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Oliwia PaprzyckaUKS Libero MOS Starogard Gd.9
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl 9
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Hanna MijasUKS Reda Ciechocino 9
Dominika WarszakowskaGdyńska Akademia Siatkówki 9
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Martyna PawlikUKS Reda Ciechocino 9
Halina KozłowskaTEAM GAS 20079
Martyna RytaSPS Lębork 9
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Oliwia KupperAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Zofia CzechowskaMTS Kwidzyn III9
Agata MarcyniukUKS Reda Ciechocino 9
Julia JachimowskaGedania Gdańsk9
Kornelia SzymoniakAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Maria WiśniewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I9
Andżelika ŚwiackaCzarni Słupsk8
Zofia NeumannALPAT Gdynia 8
Zuzanna ZawadzkaUKS Wilki Chwaszczyno8
Julia RompczykAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego8
Agata LipaCzarni Słupsk8
Jagoda WierzchowskaAkademia Siatkówki Trefl 8
Maria BoniekCzarni Słupsk8
Karolina KrywućCzarni Słupsk8
Karolina KoprowskaCzarni Słupsk8
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca8
Martyna BruździakUKS Jasieniak Gdańsk7
Aleksandra BuchowieckaUKS Wilki Chwaszczyno7
Jadwiga Górska ALPAT Gdynia 7
Lilianna KreftUKS Reda Ciechocino 7
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Athina GaliatsatosAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Martyna PouchAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego7
Natalia SadowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.7
Amelia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 7
Marta Reszka Gedania Gdańsk7
Julia KarpińskaMTS Kwidzyn II7
Małgorzata RodzochUKS Jasieniak Gdańsk7
Julia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck7
Maja KlejbachMTS Kwidzyn II7
Amelia DyjasCzarni Słupsk7
Zuzanna BułakowskaGedania Gdańsk7
Julia KiernozekUKS Zatoka 95 Puck7
Weronika Grzegorzek ALPAT Gdynia 7
Oliwia SkrzypkowskaUKS Zatoka 95 Puck7
Alicja StefańskaUKS Zatoka 95 Puck6
Aleksandra StecMTS Kwidzyn III6
Maria WilczewskaAkademia Siatkówki Trefl 6
Nina SosnowskaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Nikole SzymańskaMTS Kwidzyn II6
Zuzanna ZającGolden ORZEŁ Malbork6
Paulina LewińskaSPS Lębork 6
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno6
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck6
Blanka KunaGdyńska Akademia Siatkówki 6
Elżbieta SarnaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I6
Anna StefańskaUKS Zatoka 95 Puck5
Klaudia KorzeneckaUKS Reda Ciechocino 5
Barbara OkońskaMTS Kwidzyn II5
Martyna RządkowskaMTS Kwidzyn II5
Wiktoria KortasSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.5
Iga KuchtaTEAM GAS 20075
Daria GburczykSPS Lębork 5
Magdalena BiałowąsUKS Zatoka 95 Puck5
Oliwia JerzykMTS Kwidzyn III5
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca5
Nikola CappellutiUKS Reda Ciechocino 5
Marlena GrudzińskaSPS Lębork 4
Kinga WentkUKS Wilki Chwaszczyno4
Amelia FiodorowiczUKS Wilki Chwaszczyno4
Iga JarczyńskaSPS Lębork 4
Roksana Reda MTS Kwidzyn I4
Sandra KępkaAkademia Siatkówki Trefl 4
Wiktoria KlawonAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno4
Karolina RomackaCzarni Słupsk4
Zofia LasotaUKS Zatoka 95 Puck4
Martyna JaromińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Michalina MamcarzUKS Libero MOS Starogard Gd.3
Zuzanna JędrzejowskaMTS Kwidzyn III3
Julia SadowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Dominika ŻukUKS Jasieniak Gdańsk3
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck3
Karolina Miszkowicz-AdamowiczAkademia Siatkówki Trefl 3
Agata DydymskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck3
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck3
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Aleksandra KorzyniewskaCzarni Słupsk3
Maria SzyndlerAkademia Siatkówki Trefl 3
Malwina SzemborowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Roksana KasińskaCzarni Słupsk2
Agata HalkiewiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Natalia MarculewiczUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Nadia ŚwiderskaUKS Reda Ciechocino 2
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Natalia KozakUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Kinga StoppelMTS Kwidzyn III2
Julia RehmusMTS Kwidzyn II2
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Julia WurlAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego2
Julia DombrowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Zuzanna BuszmannGdyńska Akademia Siatkówki 2
Maja SobczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Sara KulaszewiczGKS Wieżyca 2011 Stężyca1
Weronika SpicaUKS Libero MOS Starogard Gd.1
Paulina BobkowskaUKS Jasieniak Gdańsk1
Olimpia CzajkaSPS Lębork 1
Julia KozłowskaMTS Kwidzyn III1
Zuzanna ŻołędziewskaGolden ORZEŁ Malbork1
Weronika MieczkowskaUKS Zatoka 95 Puck1
Laura SidorkiewiczAkademia Siatkówki Trefl 1