Młodziczki - Zawodniczki

imie i nazwiskodrużynamecze
Julia PastwaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.10
Maja Buła Golden ORZEŁ Malbork10
Nikola SapkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.10
Natalia BłądekGolden ORZEŁ Malbork10
Amelia KamińskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.10
Barbara LisieckaGolden ORZEŁ Malbork10
Marcelina RowińskaGolden ORZEŁ Malbork10
Maja PielakSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.10
Zuzanna StruzikGolden ORZEŁ Malbork10
Maja WenglerSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.10
Zuzanna UrbańskaGolden ORZEŁ Malbork10
Martyna WiśniewskaGolden ORZEŁ Malbork10
Agata MajrowskaSPS Lębork 9
Olga BruggemannGdyńska Akademia Siatkówki 9
Sylwia StańdoAkademia Siatkówki Trefl 9
Wiktoria MiotkSPS Lębork 9
Adrianna PakiełaSPS Lębork 9
Aleksandra WoźniakGdyńska Akademia Siatkówki 9
Martyna Podlaska Gedania Gdańsk9
Martyna RytaSPS Lębork 9
Zuzanna LiederGdyńska Akademia Siatkówki 9
Maria SzczudrawaGedania Gdańsk9
Oliwia BodalMTS Kwidzyn II9
Julia ŁobaczAkademia Siatkówki Trefl 9
Alicja StanuchSPS Lębork 9
Amelia RoczyniewskaGdyńska Akademia Siatkówki 9
Dominika ŻmudzińskaGedania Gdańsk9
Vanessa BulendaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Kinga BłaszkiewiczGedania Gdańsk9
Lilia SalekAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Zofia RogowskaGedania Gdańsk9
Oliwia CiechomskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Nikola NiszczakMTS Kwidzyn II9
Aleksandra UrbańskaGdyńska Akademia Siatkówki 9
Paulina ObuchowskaMTS Kwidzyn II9
Zuzanna SaplettaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II9
Milena PikulMTS Kwidzyn II9
Małgorzata KremerGedania Gdańsk9
Liwia BartoszewiczAkademia Siatkówki Trefl 9
Oliwia MachGedania Gdańsk9
Larysa Ciechomska-OsypiukAkademia Siatkówki Trefl 9
Zofia BindugaGedania Gdańsk9
Martyna RytlewskaGedania Gdańsk9
Paulina GnatowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.9
Sara DorawaSPS Lębork 9
Julia Zielińska Gdyńska Akademia Siatkówki 9
Daria LidzbarskaUKS Wilki Chwaszczyno8
Hanna KujawskaUKS Jasieniak Gdańsk8
Aleksandra RykUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Zuzanna ŚliwiakUKS Wilki Chwaszczyno8
Patrycja OstafinUKS Jasieniak Gdańsk8
Emilia PiątekUKS Jasieniak Gdańsk8
Małgorzata WięckoUKS Jasieniak Gdańsk8
Zofia MachnickaGdyńska Akademia Siatkówki 8
Natalia DomzałaGdyńska Akademia Siatkówki 8
Wiktoria RzepkowskaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.8
Anna SawickaUKS Jasieniak Gdańsk8
Zuzanna ZajdaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Aleksandra KowalczykUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Oliwia DrobnikGedania Gdańsk8
Maja DomżalskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II8
Natalia Kłos UKS Libero MOS Starogard Gd.8
Adrianna Mańkiewicz UKS Libero MOS Starogard Gd.8
Magdalena BorysewiczUKS Wilki Chwaszczyno8
Julia KittowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Martyna BuraczyńskaUKS Wilki Chwaszczyno8
Dominika DembickaSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.8
Dominika DederowskaAkademia Siatkówki Trefl 8
Pola JoszczakUKS Jasieniak Gdańsk8
Zuzanna NawójUKS Libero MOS Starogard Gd.8
Julia GrotUKS Wilki Chwaszczyno8
Oliwia KąpickaAkademia Siatkówki Trefl 8
Wiktoria ReimusUKS Libero MOS Starogard Gd.7
Amelia WyrzykowskaMTS Kwidzyn III7
Natalia MirewiczAkademia Siatkówki Trefl 7
Zuzanna KreftGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Aleksandra WołosowiczAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Magdalena PiątekAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Martyna PawlikUKS Reda Ciechocino 7
Dominika WarszakowskaGdyńska Akademia Siatkówki 7
Zuzanna ZawadzkaUKS Wilki Chwaszczyno7
Nikola TarnawskaUKS Reda Ciechocino 7
Natalia GóralskaMTS Kwidzyn II7
Celina BulińskaAkademia Siatkówki Trefl 7
Antonina DumańskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Julia KarpińskaMTS Kwidzyn II7
Dominika Grużewska MTS Kwidzyn I7
Zofia CzechowskaMTS Kwidzyn III7
Maja KobusMTS Kwidzyn III7
Julia JachimowskaGedania Gdańsk7
Laura WareckaUKS Wilki Chwaszczyno7
Klaudia SudnikUKS Reda Ciechocino 7
Martyna KrólMTS Kwidzyn III7
Maria WiśniewskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Oliwia DuzowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Kornelia SzymoniakAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Lena LeszczyńskaMTS Kwidzyn I7
Paulina BobruckaUKS Reda Ciechocino 7
Julia MalinowskaMTS Kwidzyn III7
Kinga GąsiorowskaMTS Kwidzyn I7
Zuzanna PeplińskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Hanna SaplettaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II7
Oliwia SerockaMTS Kwidzyn I7
Lilianna KreftUKS Reda Ciechocino 7
Maja PiątkowskaMTS Kwidzyn III7
Weronika WęsierskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Maja AdamowiczSPS Lębork 7
Katarzyna Mielko Akademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Oliwia PaprzyckaUKS Libero MOS Starogard Gd.7
Paulina LeszczyńskaUKS Reda Ciechocino 7
Martyna JankowskaGKS Wieżyca 2011 Stężyca7
Natalia Pieńkowska Akademia Piłki Siatkowej Rumia I7
Paulina HinzTEAM GAS 20076
Zuzanna RompaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Natalia KaczmarskaTEAM GAS 20076
Adrianna SmejaALPAT Gdynia 6
Weronika WasilewskaALPAT Gdynia 6
Julia RompczykAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Aleksandra MarglarczykCzarni Słupsk6
Marta Reszka Gedania Gdańsk6
Alicja KrampTEAM GAS 20076
Zuzanna NajmrockaCzarni Słupsk6
Julia WickaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Gabriela MichalikTEAM GAS 20076
Aleksandra MakarukAkademia Siatkówki Trefl 6
Małgorzata OrlikowskaTEAM GAS 20076
Dominika MazurekCzarni Słupsk6
Aniela WendtUKS Wilki Chwaszczyno6
Anna PaziewskaCzarni Słupsk6
Pola MadziewiczAkademia Siatkówki Trefl 6
Nicole WesołowskaTEAM GAS 20076
Maja FormelaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Wiktoria GontarskaMTS Kwidzyn I6
Zuzanna FularczykAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Weronika Grzegorzek ALPAT Gdynia 6
Oliwia BembenistaUKS Libero MOS Starogard Gd.6
Wiktoria PajorGKS Wieżyca 2011 Stężyca6
Amelia DomańskaALPAT Gdynia 6
Iga MotylewskaGolden ORZEŁ Malbork6
Dominika MuzolfMTS Kwidzyn III6
Magdalena KlokaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Aleksandra KalitowskaALPAT Gdynia 6
Julia MagrianAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Zuzanna DylewiczGdyńska Akademia Siatkówki 6
Jadwiga Górska ALPAT Gdynia 6
Nicola PerzyńskaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego6
Natalia KoselUKS Jasieniak Gdańsk6
Martyna CybulskaTEAM GAS 20076
Zuzanna MajsterekALPAT Gdynia 6
Hanna MijasUKS Reda Ciechocino 5
Martyna PouchAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego5
Natalia SadowskaUKS Libero MOS Starogard Gd.5
Halina KozłowskaTEAM GAS 20075
Barbara OkońskaMTS Kwidzyn II5
Wiktoria KortasSTAR-WIK KaEmKa Starogard Gd.5
Oliwia KupperAkademia Piłki Siatkowej Rumia II5
Barbara KrólikTEAM GAS 20075
Julia DettlaffUKS Zatoka 95 Puck5
Małgorzata RodzochUKS Jasieniak Gdańsk5
Amelia DyjasCzarni Słupsk5
Jagoda WierzchowskaAkademia Siatkówki Trefl 5
Dominika Grzonkowska MTS Kwidzyn I5
Blanka KunaGdyńska Akademia Siatkówki 5
Magdalena BiałowąsUKS Zatoka 95 Puck5
Zuzanna BułakowskaGedania Gdańsk5
Agata MarcyniukUKS Reda Ciechocino 5
Lena PokrzywińskaTEAM GAS 20075
Oliwia JerzykMTS Kwidzyn III5
Julia KiernozekUKS Zatoka 95 Puck5
Oliwia BawelskaMTS Kwidzyn I5
Natalia ChruszczTEAM GAS 20075
Pola SławekCzarni Słupsk5
Oliwia SkrzypkowskaUKS Zatoka 95 Puck5
Weronika KasAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego5
Julia BrzeskaUKS Wilki Chwaszczyno5
Klaudia KorzeneckaUKS Reda Ciechocino 5
Wiktoria WawrowskaCzarni Słupsk5
Anna StefańskaUKS Zatoka 95 Puck5
Aleksandra BuchowieckaUKS Wilki Chwaszczyno5
Nina PlotzkeAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Athina GaliatsatosAkademia Piłki Siatkowej Rumia I5
Zofia NeumannALPAT Gdynia 4
Amelia SemmerlingUKS Reda Ciechocino 4
Nina SosnowskaAkademia SIatkówki Daniela Pińskiego4
Agata LipaCzarni Słupsk4
Ewa Babiarz MTS Kwidzyn I4
Iga KuchtaTEAM GAS 20074
Daria GburczykSPS Lębork 4
Iga JarczyńskaSPS Lębork 4
Karolina KoprowskaCzarni Słupsk4
Paulina LewińskaSPS Lębork 4
Wiktoria KlawonAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Malwina KopijMTS Kwidzyn II4
Zuzanna ZającGolden ORZEŁ Malbork4
Sandra KępkaAkademia Siatkówki Trefl 4
Julia HeweltGKS Wieżyca 2011 Stężyca4
Elżbieta SarnaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I4
Julia BaranowiczMTS Kwidzyn I4
Wiktoria Skrzypkowska UKS Zatoka 95 Puck4
Aleksandra PundzisUKS Wilki Chwaszczyno4
Karolina RomackaCzarni Słupsk4
Andżelika ŚwiackaCzarni Słupsk4
Alicja StefańskaUKS Zatoka 95 Puck4
Maria WilczewskaAkademia Siatkówki Trefl 3
Julia SadowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Martyna RządkowskaMTS Kwidzyn II3
Julia BadowskaUKS Zatoka 95 Puck3
Dominika ŻukUKS Jasieniak Gdańsk3
Nikole SzymańskaMTS Kwidzyn II3
Agata DydymskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Maja KlejbachMTS Kwidzyn II3
Karolina KrywućCzarni Słupsk3
Natalia JasickaUKS Zatoka 95 Puck3
Malwina SzemborowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I3
Aleksandra LiedtkeGKS Wieżyca 2011 Stężyca3
Martyna BruździakUKS Jasieniak Gdańsk3
Martyna JaromińskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia II3
Michalina MamcarzUKS Libero MOS Starogard Gd.3
Aleksandra StecMTS Kwidzyn III3
Natalia MarculewiczUKS Libero MOS Starogard Gd.2
Adrianna ZarębskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Zuzanna SchneidrowskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Karolina Miszkowicz-AdamowiczAkademia Siatkówki Trefl 2
Julia RehmusMTS Kwidzyn II2
Amelia FiodorowiczUKS Wilki Chwaszczyno2
Zuzanna BuszmannGdyńska Akademia Siatkówki 2
Roksana Reda MTS Kwidzyn I2
Nikola CappellutiUKS Reda Ciechocino 2
Maja SobczyńskaAkademia Piłki Siatkowej Rumia I2
Zuzanna TuskGKS Wieżyca 2011 Stężyca2
Marlena GrudzińskaSPS Lębork 2
Zofia LasotaUKS Zatoka 95 Puck2
Maria SzyndlerAkademia Siatkówki Trefl 2
Maria BoniekCzarni Słupsk2
Roksana KasińskaCzarni Słupsk2
Kinga WentkUKS Wilki Chwaszczyno2
Zuzanna JędrzejowskaMTS Kwidzyn III1
Kinga StoppelMTS Kwidzyn III1
Maja DolnaUKS Zatoka 95 Puck1
Laura SidorkiewiczAkademia Siatkówki Trefl 1
Aleksandra KorzyniewskaCzarni Słupsk1